БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Новий варіант автобусного маршруту № 9: чи погодяться перевізники?

Уже кілька місяців пройшло відтоді, як у Броварах припинив функціонувати загальноміський маршрут № 9.

Причини зрозумілі: після реконструкції вул. Київської (коли було заборонено поворот наліво на вул. Гоголя з боку КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня») довжина маршруту дещо збільшилася і, відповідно, втратила будь-яку привабливість для перевізників.

Однак, буде не зайвим вкотре нагадати про важливість даного маршруту, адже для багатьох це єдина можливість дістатися до дитячої лікарні чи, наприклад, до роботи на таке велике комунальне підприємство як «броваритепловодоенергія», тощо.

У зв’язку з цим управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, спільно з місцевими перевізниками та громадськістю було створено новий варіант маршруту та запропоновано його на затвердження конкурсного комітету з питання перевезень у вівторок, 19 лютого.

mapa

sharemapa

Як зазначила начальник управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова, на новий варіант маршруту протяжність 6,5 км планують випускати 4 автобуси. Тобто їздитимуть вони приблизно кожні 10-15 хв. Окрім того, цей маршрут охоплюватиме Княжицький переїзд.

Члени конкурсного комітету одноголосно підтримали новий варіант маршруту № 9, тож далі – оголошення конкурсу. Однак, проблема полягає в тому, що на сьогоднішній день досі лишається відкритим питання, чи підуть взагалі перевізники на цей конкурс, навіть зважаючи на те, що самі брали безпосередню участь у розробці нового маршруту.

Та як запевнив радник міського голови Григорій Голубовський, бажаючі є, тож зовсім скоро у місті знову працюватиме маршрут № 9.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ