БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Захворюваність на грип та ГРВІ знизилась майже на 30 %, а от кір – досі проблема, - звіт медиків

За показниками минулого тижня, у період з 11 по 15 лютого, захворюваність на грип та ГРВІ серед дитячого населення по місту знизилася на 38,1 % і був зафіксований лише один випадок пневмонії.

Про це у понеділок, під час оперативної наради повідомила завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног.

«Це надзвичайно хороший показник і досягти його вдалося, безперечно, завдяки вчасному нашому втручанню і введенні карантину в освітніх закладах», - зазначила Віра Семенівна.

Менш втішною є ситуація серед дорослого населення і хоча показники захворюваності також знизились (на 10,9 %), за минулий тиждень зареєстрували 12 хворих на грип та 16 випадків пневмоній.

Окрім того, за словами Віри Товстоног, у місті досі великою проблемою лишається захворюваність на кір: 7 випадків за минулий тиждень і 67 – з початку року (35 з яких – діти). І найбільше турбує той факт, що люди все рівно пасивні до цієї ситуації і не щеплюються.

«Я б хотіла ще раз наголосити на цій проблемі і закликати людей щеплюватися, оскільки це дійсно єдиний надійний спосіб захисту від цього інфекційного захворювання», - додала Віра Товстоног.

Також, у зв’язку із завершенням карантину, головуючий наради Ігор Сапожко наголосив на необхідності щоденного моніторингу відвідування по школах та контролю температурного режиму, аби у разі чого можна було вчасно зреагувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ