БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.15

Як Амур та Німфа боролися за перемогу та хто змусив підопічних БФ «Інна» танцювати

14 лютого – це день не лише для закоханих парочок, це чергова можливість для кожного з нас проявити свою любов до усіх небайдужих нам людей.

Цього дня БФ «Інна» спільно з працівниками МКЦ «Прометей» організували для своїх підопічних конкурсно-розважальну програму, подивитися яку мали змогу усі бажаючі.

innaval

Дві команди сильних та неймовірно красивих жінок боролися в інтелектуальному конкурсі, вгадували пісні та їх виконавців через міміку та жести, грали в «крокодила» і багато жартували.

innaval1

«Наші команди – «Амур» та «Німфа» підійшли до конкурсу дуже відповідально. Вони готували назви, костюми і взагалі вони молодці, адже насправді, наші підопічні надзвичайно життєрадісні, веселі та активні люди», - зазначила засновник і президент БФ «Інна» Людмила Магура.

innaval2

Під час конкурсів для присутніх виступали Анна Мельник (студія сучасного вокалу) разом зі своєю підопічною, лауреатом численних конкурсів та фестивалів Катериною Федченко. Встояти на місці під таку ритмічну музику було неможливо, тож присутні залюбки виходили до артисток прямо на сцену та танцювали.

innaval4

За результатами конкурсу звісно ж перемогла дружба, тож усім дісталися солодкі презенти.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ