БРОВАРИ -7
НБУ USD 28.2

Карантин у броварських школах триватиме до 16 лютого

У Броварських закладах освіти продовжили карантин до 16 лютого включно і всі школи відновлять свій навчальний процес з понеділка, 18 лютого.

Відповідне рішення було прийнято у зв’язку з незначними показниками зниження захворюваності на грип та ГРВІ серед дитячого населення за минулий тиждень.
Так, відповідно до інформації Броварського районного відділу лабораторних досліджень, порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дорослих та дітей знизилась усього на 8,7 %, тож показники і досі лишаються високими.
«Сумарно по місту Бровари за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли 857 осіб (за попередній тиждень 938), з яких 68,7 % - це діти (589 випадків). Порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дорослих та дітей знизилась усього на 8,7%», - зазначено у повідомленні.
Окрім того, збільшився показник госпіталізованих на дані інфекції (21,7 %), що свідчить про важкість протікання захворювань у порівнянні з попередніми тижнями. Тож, враховуючи вищезазначене, органами виконавчої влади було прийнято рішення про продовження карантину в освітніх закладах міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ