БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Художні роботи технікою випалювання: вперше у краєзнавчому музеї

Відкриття виставки робіт художника-аматора з села Семиполки відбулося 6 лютого у Броварському краєзнавчому музеї.

Олег Запорожець малює різними техніками: це і графіка, і олійні полотна, і навіть техніка випалювання на дереві. І дивлячись на 60 представлених робіт цього майстра важко повірити в той факт, що ця людина самоучка.

vipal3

«Я ніде цьому не вчився. Згадую лише, як в дитинстві тато малював різних звірів, відтоді пішло-поїхали. Спочатку стінгазети в школі, потім армія, а потім все життя…», - зізнається Олег Михайлович.

Виставка має назву «Стежками рідного краю», адже загалом на картинах зображений ліс, серед якого і виріс автор цих неймовірних полотен.

vipal4

«Найбільше люблю малювати природу. Я народився у лісі, у лісі все життя пропрацював і мій тато. Починалося все з графіки, а живописом я займаюся вже близько 15 років. Отак просто приходжу до лісу і малюю, що називається, з натури» , - додає Олег Запорожець.

До речі, по факту, для художника-аматора це перша повноцінна виставка у житті.

vipal5

«Кілька моїх робіт технікою графіка були представлені ще у далекому 2004, однак сьогодні ви можете побачити усі техніки, з якими я працював і працюю, тому, по факту, саме сьогодні проходить моя перша повноцінна виставка», - зазначає Олег Запопожець.

На роботи самобутнього і безперечно талановитого художника прийшли подивитися, як друзі, так і усі поціновувачі мистецтва.

Виставка триватиме до 4 березня включно, тож запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

vipal1

vipal

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ