БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Я є і я буду! На головній площі міста провели акцію на підтримку онкохворих

Сьогодні, 4 лютого, увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби з раком.

У цей день по всьому світу під гаслом «I am and I will» проводяться акції та заходи, спрямовані на підтримку тих, хто бореться з «чумою ХХІ століття» – онкологічними захворюваннями.

innamob3

У Броварах цього дня БФ «Інна» на підтримку онкохворих провели акцію, а також, за участі вихованців вихованці народного хореографічного колективу «Оксамит» (Броварський естетико-натуралістичний центр «Камелія»), організували флешмоб, який завершився запуском гелієвих кульок.

До акції на підтримку Всесвітнього дня боротьби з раком долучилися також учні та батьки 5-Г класу СШ № 7.

«Подібну акцію ми проводимо вже втретє, і основна мета це, в першу чергу, консолідація і висловлення солідарність здорової частини населення з пацієнтами, які мають такий діагноз. Насправді проблематика у місті величезна - близько 3500 онкохворих, яким щодня потрібна допомога. Тож ми намагаємося підтримати їх і привернути увагу людей до цієї проблеми», - зазначив один із засновників БФ «Інна» Віталій Чучеров.

innamob1

В Україні від цієї жахливої хвороби за одну добу вмирає близько 350 людей, а близько 450 впродовж доби отримують цей страшний діагноз. І варто розуміти, що долати самому таку хворобу надзвичайно тяжко. Саме тому важливо не лишати онкохворих один на один зі своїм діагнозом, а підтримувати усіма можливими і неможливими способами, чим вже кілька років поспіль і займається БФ «Інна», за що їм окрема велика вдячність.

innamob

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ