БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.26

Медики б’ють на сполох: Броварські школи закривають на карантин

Минулого тижня, у період з 28 січня по 1 лютого, у Броварах через захворювання на грип та ГРВІ призупинили навчання 41-го класу (1325 учнів).

Натомість станом на понеділок, 4 лютого, їх кількість становила вже 49 (в основному молодша ланка).

Як зазначила завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віра Товстоног, у порівнянні з попереднім тижнем показник захворюваності на грип та ГРВІ серед дитячого населення у період з 28 по 31 січня виріс на 45,8 %, що наразі становить 27,7 % від загальної кількості учнів (з урахуванням вже закритих класів).

«Це надзвичайно високий показник, що пов’язано, в першу чергу, з несприятливими погодними умовами, зокрема високою вологістю. Тож, у зв’язку зі стрімким зростанням захворюваності та відповідно до плану протиепідемічних заходів по боротьбі з грипом, наразі готується рішення про введення карантину в закладах освіти міста (школи, гімназії, НВК)», - зазначила Віра Товстоног.

Карантин триватиме з 5 по 11 лютого включно. Власне у понеділок, 11 лютого, буде прийматися рішення або щодо відновлення навчання, або ж продовження карантину.

Зазначимо, що дитячі садочки, а також заклади позашкільної освіти працюють в звичному режимі і проведення масових заходів із залученням дітей виноситься на розгляд керівників закладів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ