БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.19

Закриття класу на карантин у ЗОШ №10 та збільшення травм через негоду: звітують медики

За останній тиждень захворюваність на ГРВІ та грип у Броварах зросла на 5,5 %.

Про це у понеділок 28 січня, під час оперативної наради повідомила завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віра Товстоног.

«У період з 21 по 25 січня захворюваність на грип та ГРВІ по місту, у порівнянні з минулим тижнем, зросла на 5,5 % (серед дитячого населення зросла на 25,4 %, натомість серед дорослого знизилась – на 16 %). А 7 випадків грипу, які були зафіксовані минулого тижня, є результатом надзвичайно малої кількості вакцинованих людей», - повідомила Віра Товстоног.

Також зазначимо, що у зв’язку з такою великою захворюваністю, цього тижня у ЗОШ № 10 припинили навчання у 1 Є класі, однак всього лише на 4 дні.

«Кількість дітей, відсутніх у класі, становила більше 20 %, тож відповідно до плану протиепідемічних заходів по боротьбі з грипом, адміністрація школи була вимушена припинити навчання. Однак, 4 дні це надзвичайно мало і одужати від грипу чи респіраторної інфекції за такий термін просто неможливо. Для цього потрібен мінімум тиждень», - додала Віра Товстоног.

В зв’язку зі збільшенням рівня захворюваності на ГРВІ серед дітей, заступник начальника Держпродспоживслужби Олександра Вакарчук надала рекомендації управлінню освіти посилити дезінфекційний режим в освітніх закладах. Крім того, особливу увагу епідеміологи радять звертатити на ранковий прийом дітей в садочках та при найменших ознаках захворювання не приймати дитину в організований колектив.

Також, у місті продовжує триматись рівень захворювання на пневмонію. У період з 21 по 27 січня діагностували 18 випадків, 14 з яких – дорослі.

У зв’язку з негодою за останні два тижні значно виріс показник вуличного травматизму, про що на оперативній нараді зазначив заступник головного лікаря Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Анатолій Бурий.

Що стосується Броварської станції екстреної медичної допомоги, то за минулий тиждень до неї надійшло 218 звернень, з яких 203 – екстрені та ще 8 невідкладних. Як завжди, неприємну статистику озвучили щодо сп’янінь. Так, у період з 21 по 27 січня у Броварах було зафіксовано 16 випадків: 13 алкогольного та 3 – наркотичного сп’яніння.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ