БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.26

Вакцини від кору в Броварах лише бельгійського та американського виробників

Кір – одне з найбільш заразливих та небезпечних інфекційних захворювань, спалах якого в Україні досі триває.

Лише з початку року у Броварах зареєстрували 32 випадки, 16 з яких – діти, 16 – дорослі. З чого можна зробити висновок, що під загрозою ризику однаково знаходяться усі групи населення, усі, хто не вакцинований.

Що цікаво, навіть за наявності вакцини в достатній кількості, не щеплені мешканці міста не поспішають прививатися. Вочевидь, досі не довіряють «індійській вакцині», якої у Броварах насправді НЕМАЄ.

Як зазначив головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, у Броварах вакцини від кору лише бельгійського та американського виробництва.

До речі, відповідно до статистики (згідно річного плану вакцинації дітей проти кору у перший рік життя) наразі у Броварах від кору щеплені 69,7 % немовлят. Як бачимо 30 % батьків все ще відмовляються прививати своїх дітей.

Нагадуємо, щеплення в амбулаторіях міста роблять безкоштовно для усіх категорій населення.

Довідково: За даними Міністерства охорони здоров’я України, з початку 2018 року в нашій країні зареєстровано майже 30 тис. випадків кору, 13 з яких летальні.

Окрім того, варто пам’ятати, що відповідно до закону, відвідувати заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, якщо, звісно, вони не мають медичних протипоказань до вакцинації. Це як їх безпека, так і безпека тих, хто не може вакцинуватись з медичних причин. Бережіть своє здоров’я і будьте відповідальними.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ