БРОВАРИ -22
НБУ USD 28.05

У Броварах затвердили об’єкти, які підлягають будівництву, реконструкції та капремонту у 2019 році

Під час засідання виконавчого комітету у вівторок, 15 січня, його члени одноголосно підтримали проект рішення щодо затвердження Переліків об’єктів комунальної власності, які підлягають будівництву, реконструкції та капітальному ремонту у 2019 році.

Так, з переліком житлових будинків, в яких під проведення капітального ремонту та модернізації підлягають ліфти (відповідно до програми «Капітальний ремонт, модернізація та утримання ліфтів у житлових будинках міста Бровари Київської області на 2019-2023 роки») ви можете ознайомитись у Додатку 1.

Окрім того, реконструкція та капремонт у поточному році передбачені на об’єктах житлового господарства та благоустрою (по «Програмі будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019-2023 роки»). Перелік даних об’єктів зазначений у Додатку 2.

У Додатку 3 вказані об’єкти закладів освіти, культури, спорту та соціального призначення, а також інженерні мережі та споруди міста, які зазнають модернізації у 2019 році (по «Програмі будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019-2023 роки»).

Більш детально про заплановані роботи «Громадський ревізор» ознайомить вас вже в наступних матеріалах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ