БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Лідери учнівського самоврядування защедрували у міській раді

У понеділок, 14 січня, о 15:00 у стінах міської ради відбулася зустріч мера міста з лідерами учнівського самоврядування. Як і годиться у таке велике свято, розпочали зустріч з щедрівок, і лише потім перейшли до нагальних питань. Обговорювали різне: wi-fi у школах, квест-кімнати, розвиток міжнародного співробітництва з однолітками в містах-побратимах.

kolida2

«Такі зустрічі дають можливість обговорити, наприклад, чого хоче молодь, або знайти шляхи вирішення якихось проблемних моментів. І нам дуже приємно, що Ігор Васильович без проблем знайшов для нас вільний час і ми можемо поспілкуватися з ним у такій невимушеній обстановці просто за чашкою чаю», - зізнається голова Ради учнівської молоді міста, учениця 11 В класу СШ № 7 Інна Новошицька.

На зустрічі також обговорювали питання щодо стажування молоді у міській раді, адже за словами лідерів учнівського самоврядування це дозволяє, насамперед, побачити роботу, так би мовити, зсередини.

«Ми почули відповіді на усі питання, які нас цікавили і залюбки поділилися своїми планами. Тож зустріччю ми усі задоволені», - зазначила Інна Новошицька.

kolida1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ