БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.5

Медицина звітує: придбання та ремонти

Рік 2019 тільки розпочався, тож час підвести підсумки за минулий рік та звернути увагу на досягнення.

За останній рік у Броварський багатопрофільній клінічній лікарні (ББКЛ) змінилася не лише назва, а й «функціонал» медичного закладу, що сприяє оновленню та осучасненню медичної установи.
У 2018 році було завершено минулорічні ремонтні та реконструкційні роботи та розпочато планові роботи по покращенню стану медичних закладів, як дитячих, так і дорослих. Закуплено нове медичне обладнання для покращення діагностики та лікування хворих. Тож, розглянемо детальніше покращення рівня медичних посуг у Броварах.

Дитяча лікарня

Розпочнемо з маштабних робіт по реконструкції дитячого педіатричного відділення по вул. Ярослава Мудрого. Проведено капітальні ремонти на території лікарняного корпусу центру "Дитяча лікарня", а саме: відремонтовано дах, сходовий майданчик з першого до другого поверху.

med7

Для маленьких пацієнтів та їх батьків вже другий рік поспіль покращують умови перебування у відділеннях – повністю перепланували палати старого зразка, зробивши зручні нові індивідуальні та палати-бокси з санвузлами ( туалети, душові кабіни) для повного проведення гігієнічних процедур. Також, кожна палата оснащена централізованою системою подачі кисню, на коридорах встановлені кварцові лампи для дезинфікування приміщень.

med6

Майже повністю відремонтоване адміністративне відділення лікарняного корпусу центру.
У 2018 році для першого педіатричного відділення центру «Дитяча лікарня» було придбане необхідне медичне обладнання на суму майже 400 тис. гривень – операційний п′ятирефлекторний стельовий світильник, ЛОР – крісло, операційний стіл, пристрій для фототерапії новонароджених, медичні ліжка, функціональні ліжечка для дітей до 5-ти років та матраци.

med2

med4

У 2018 році були придбані меблі, побутова техніка для першого педіатричного відділення
Наразі ведуться роботи з капітального ремонту на третьому та четвертому поверхах лікарняного корпусу, вже замінені старі вікна на сучасні метало-пластикові, переплановуються палати. За «прогнозами» у 2019 році відремонтують одразу два поверхи, а не по одному, як планувалося раніше. Тож, у 2019 році лікарняний корпус центру "Дитяча лікарня" буде повністю відновлений, обладнаний найнеобхіднішим, що покращить надання медичних послуг та зробить перебування у лікарні більш приємнішим для маленьких пацієнтів та їх батьків.

med5

Крім того, ведуться ремонтні роботи і у дитячому інфекційному відділенні, однак не такі активні, як у лікарняному корпусі. У 2018 році закуплені нові постільні комплекти, а на наступний рік вже розроблені нові проекти ремонту ще у 8 палатах.

med3

Багатопрофільна клінічна лікарня

Як ми вже раніше писали, у ББКЛ наразі, відбувається капітальний ремонт з поновлення медичного закладу – реконструкція приймального відділення, яке після закінчення робіт стане приймально-діагностичним. Нещодавно стартувала робота потужних апаратів КТ та МРТ, за допомогою якого лікарі зможуть швидше та точніше діагностувати хворобу пацієнта.
До того ж, облаштовані та введені в експлуатацію лікарняні ліфти у терапевтичному корпусі на 6 зупинок та у хірургічному на 5.

med9

Також, у 2018 році у ББКЛ одразу у п′ятьох відділеннях запрацювали апарати штучної вентиляції легень. Нове та надійне медичне обладнання обійшлося в майже 1,5 мільйони, та завдяки сучасним апаратам «Бриз ALVEOLE» лікарі зможуть якісніше надавати допомогу пацієнтам.

med1

Окрім цього, у Консультативно – діагностичному центрі (Поліклініка) для кращої роботи лаборантів закупили два нові медичні мікроскопи Olimpus, тож тепер діагностування покращиться.

med

До того ж, у пологовому будинку теж своє «поповнення», у відділенні. Окрім, сучасного апарату штучної вентиляції, у передродовій палаті запрацював сучасний фетальний монітор, за допомогою якого відбувається обстеження та моніторинг стану плоду. Прибором моджна відслідковувати важливі життеві показники.

med8

Отже, у броварських медичних закладах у 2018 році була проведена вагома діяльність з оновлення та осучаснення. Та на 2019 рік заплановані не менші по масштабу та по значимості роботи, тож маємо надію, що надання медичних послуг у нашому місті з кожним роком покращуватиметься.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ