БРОВАРИ +25
НБУ USD 28.25

Що покласти під ялинку у Новорічну ніч?

Новий рік уже зовсім поруч, а що ж за Новий рік та й без подарунку? Правильно – ніякий. Тому, якщо ви ще не визначились із подарунком – не панікуйте, зараз ми спробуємо вам допомогти у цьому непростому виборі.

Наш список це, звичайно, не топ найкращих, можливо, вам нічого не підійде з нашого списку, але ми наштовхнемо вас на якусь свою ідею. І не обов’язково самий дорогий подарунок виявиться найкращим. Іноді важливо проявити увагу та турботу до рідної людини і навіть незначна дрібничка зможе стати ціннішою за усі гроші світу. Тому пильнуйте!

Отож, зимова пора року славиться своєю холодною погодою, через що безліч людей любить сидіти вдома у теплій атмосфері. Саме тому досить доречно буде подарувати теплий плед, він буде і корисним і дуже зігріватиме холодними зимовими вечорами. Також важливо зазначити і про теплий одяг, такий як светр, рукавички, шапочка чи шарфик (бажано із новорічними візерунками), які теж не один день будуть тішити своїм комфортом та теплотою.

Так, як більшість із нас буде більше часу проводити вдома, тому подарувати чайний набір із якісним та незвичним чаєм – буде приємною дрібничкою. І попиваючи чашечку тепленького чаю у себе на кухні, вас точно будуть пригадувати із теплою посмішкою не один раз.

Враховуючи попередню пропозицію, чає- та кавоманам можна подарувати чашку-термос (або термочашку). Щоб ці фанати гарячих напоїв, будь де могли тішитись завжди теплою чашечкою.

Новорічні свята - це також пора вихідних із відпустками і якщо сидіти вдома о цій порі – це не для вас, то, путівка на відпочинок у цей період буде хорошим вибором. І не обов’язково летіти кудись за тридев’ять земель в теплі краї, можна отримати купу позитивних вражень і емоцій у наших Карпатах.

Що ж, вільний святковий час є, тому потрібно і знайти, як його провести з користю. Саме в цьому світлі сертифікат виглядає чи не одним із найкращих варіантів. «Сертифікат на що?», - ви можете запитати, зараз ми все пояснимо. Це може бути, як сертифікат на урок вокалу, у танцювальну школу, художню, тощо. Тобто тим, чим цікавиться людина, або хотіла б займатись.Окрім цього, це може бути сертифікат і на похід до салону краси чи в подібні місця. P.S.: чоловіку можна подарувати сертифікат на похід у «Барбершоп».

16096

Що ж,перейдемо до чогось більш практичного, в 2018 році мобільні гаджети просто захопили усіх нас. І навіть пес Шарік із другого під’їзду, має свій аккаунт у соціальних мережах, а що ж тут казати про людей? А враховуючи, що акумулятори мобільних пристроїв не завжди можуть гарантувати цілий день активного використання, тому і «Power Bank» стане дуже у пригоді на весь наступний 2019 і подальші роки.

Знаєте, як то кажуть: безкінечно можна дивитися на три речі… Нас цікавить перша із цієї трійці, а саме вогонь. Ні, ми не пропонуємо спалити хату, а просто подарувати набір декоративних чи ароматних свічок. Вони і додадуть святкової атмосфери і просто будуть тішити вас у часи відпочинку.

З чим у вас асоціюється Новий рік крім подарунків і вихідних? Звичайно ж з запахом мандаринів. Але наступний подаруночок це, звичайно, не вони, але є щось спільне. Мова йде про парфуми. Звичайно їх обожнюють дівчата, та і чоловіку можна обрати щось цікаве. Тому візьміть це до уваги.

Всі знають, що найкращій подарунок - це книжка! Але не будь-яка. Щоб ваш подарунок став цінним, важливо брати до уваги чим цікавиться людина, якій ви і збираєтесь придбати цей подаруночок. А враховуючи, що за останні роки дуже велика кількість екранізації книжок, то навіть улюблений фільм цієї людини стане вам у поміч.

cvztku

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ