БРОВАРИ -11
НБУ USD 28.05

Захоплююча святкова казка у «Прометеї»

18 та 19 грудня у приміщені МЦК «Прометей» пройшли казкові вистави до дня Святого Миколая.

Організаторами святкових вистав стали педагоги та вихованці Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія». Як уже зазначалось, вистава проходила два дні, перший проходи для спеціально запрошених дітей воїнів АТО, а другий день дітей сиріт. Бажаючих діток, які виявили бажання прийняти участь у виставі було дуже багато, а саме 460.

PrometeiGeroi1

Вистава була просто надзвичайна, кожен глядач, як дорослий, так і зовсім юний, переживали за квартет головних героїв у виконанні надзвичайно важливої місії – зробити подарунок для Святого Миколая. І навіть незважаючи на труднощі, із якими вони зіткнулись, їм все ж вдалося досягти своєї мети. Було дуже багато, як смішних, так і захоплюючих моментів, і звичайно ж святкового настрою.

PrometeiGeroi2

«Свято у нас чарівне, це просто казка. Бажаючих завжди дуже багато. У нас практично завжди на цей захід аншлаг, повний зал. Дуже багато дітей , звичайно, їх батьків, приходять подивитись на рівень виконавців і на свою дитину на сцені. Це не перший рік, ми вже протягом, напевно, років 10 проводимо цей захід. І як правило, це свято розраховане на діток соціально незахищених категорій», – розповіла директор ДЕНЦ «Камелія» Наталія Хаврюта.

PrometeiZal

Це прекрасне світле свято два роки поспіль проводили у Терміналі, в цьому році воно відбулось у «Прометеї» і враховуючи той факт, що у залі просто «яблуку було ніде впасти», це можна вважати за успіх.

Ну і, звичайно ж, всі юні артисти і запрошені гості не залишились без солодких подарунків від Святого Миколайчика.

PrometeiGeroi4

PrometeiEnd1

PrometeiEnd2

PrometeiEnd9

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ