БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Від Святого Миколая естафету приймає Новий рік

День Святого Миколая у місті відсвяткували, тож попереду одне з найбільш очікуваних свят – Новий Рік. І в Броварах подовжують проводити спортивно-масові заходи, присвячені новорічно-різдвяним святам.

Так, 22 грудня, о 9 годині ранку у великому гандбольному залі Броварського вищого училища фізичної культури пройдуть змагання з художньої гімнастики, а саме: ХІІІ турнір «Різдвяна зірочка» та відкритий чемпіонат м. Бровари з художньої гімнастики серед дівчат 2015 р. н. і старших. Участь у змаганнях братимуть близько 200 спортсменів з різних міст України. Найкращим у своїй віковій категорії будуть вручені кубки, а наймолодші учасниці отримають солодкі подарунки.

Цього ж дня, у ТД «Ліза» о 12:00 пройдуть змагання з настільного тенісу «Різдвяна ракетка». Це традиційні дитячі змагання, участь в яких можуть взяти усі бажаючі.

У неділю, 23 грудня, в СК «Світлотехнік» пройде Кубок м. Бровари з ушу. Це відкритий Кубок, який проводять у нашому місті ще з 1994 року. Як зазначив Заслужений тренер України з ушу Андрій Коваль, окрім броварських ушуїстів участь у змагання також братимуть і спортсмени з Києва. Вікова категорія – 5-14 років. Початок о 10:00.

24 та 26 грудня у місті проводитимуть Кубок м. Бровари з баскетболу серед дітей. У перший день участь у змаганнях братимуть діти 2006-2007 р. н. , а 26 грудня – діти 2008-2011 р. н. Змагання проводитимуть у Броварській СШ № 7. Початок о 12:00. Для усіх учасників передбачені солодкі подарунки.

І в переддень Нового року, 30 грудня, у залі боксу ДЮСШ пройде традиційний регіональний турнір з боксу серед юнаків, юніорів та молоді. Як запевнив тренер відділення боксу ДЮСШ Юрій Бойко, усі переможці будуть нагороджені грамотами. Початок об 11:00.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ