БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.19

На день Святого Миколая у стоматологічній клініці Слаутинського провели благодійну акцію

День Святого Миколая не оминув стороною і «Стоматологічну клініку Слаутинського», де за ініціативи головного лікаря Тетяни Слаутинської пройшла відповідна благодійна акція.

Акція проводилась для вихованців Центру для дітей з особливими потребами «Мозаїка». Під час заходу пані Тетяна провела просвітницьку роботу для діточок та їх батьків про догляд за зубами, їх патології. Після чого діткам вручили подарунки, і що особливо цікаво - це були не шкідливі для зубів солодощі (яблука та чорний шоколад), розмальовки, зубні щітки, пасти та інше.

Zubi1

Як розповілаТетяна Слаутинська : «Ми дуже любимо проводити подібні акції і у нас уже є досвід у їх проведенні. Нам хотілось зробити цей світ хоча б трішечки добрішим та кращім. Я довго думала кому надати допомогу і вирішила це зробити для вихованців центру для дітей з особливими потребами «Мозаїка». Мені важливо допомогти самотнім мамам, які залишились одні, так би мовити, сам на сам з такими проблемами. А ці діти потребують особливої уваги та догляду, окрім цього їм постійно потрібні певні препарати, процедури та допомога спеціалістів. Ми хотіли створити диво в цей день як для діточок, так і для їх батьків».

ZubiKrest

Як тільки всі діти отримали свої подарунки, Тетяна надала слово поважній гості Лілії Драпей - керівнику Броварського міськрайонного осередку Товариства Червоного Хреста:

«Коли Тетяна Олександрівна, мені зателефонувала і сказала, що хоче провести подібну акцію, я дуже зраділа і лише трішки її направила. Дякую їй та її колективу за це. Також, я хочу сказати, що ми ніколи не залишимо цих діточок. Звичайно ж, допомагати діткам це дуже важлива справа на сьогоднішній день».

Мами були приємно вражені та подякувавши зазначили: «Це дуже важливий подарунок для нас, тому що до зубів руки доходять аж у останню чергу».

Zubi2

Zubi3

Оглянувши свої подарунки діточки пройшли посвяту у «святі миколайчики», їх ознайомили з стоматологічними кабінетами і познайомили з лікарями. Також за можливістю їм зробили первинне обстеження і розповіли батькам чим саме вони можуть допомогти в підтримці стоматологічного здоров’я зубів.

«Це пілотний проект і я думаю, можливо міська влада нас направить і підкаже. Тому що, звичайно, за підтримкою влади подібні заходи проводити набагато простіше. І ми дуже хочемо, щоб нашому прикладу прослідували і інші стоматологи Броварів. Я думаю, що якщо кожен з них прийме хоча б по одній потребуючій дитинці – то ми дуже сильно змінимо стоматологічне здоров’я дітей нашого міста в кращу сторону», – впевнена Тетяна Слаутинська.

ZubiEnd

ZubiEnd2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ