БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Через поле, через гай, йде до діток Миколай

19 грудня – це особливий день. День, якого найбільше чекають саме діти, адже Святий Миколай обов’язково принесе їм сьогодні такі жадані подарунки. 

Mikola1

І в нашому місті свій шлях святий Миколай розпочав з Броварського пологового будинку, де напередодні, 18 грудня, народилося 18 неймовірних малюків: 12 хлопчиків та 6 дівчаток. Разом з Миколайчиком діток вітала заступник мера Лариса Виноградова, а також директор КНП «БКЛ» Валентин Багнюк. До речі, в однієї з матусь, уявіть собі, це вже 12-та дитина! Серед тих малюків, батьки яких визначилися з іменем, Микола, Степан, Ростислав, Кирило, Марк, Максим, дві Софійки, дві Маргарити та Євангеліна. Недарма все ж говорять, що Бровари – місто щасливих не тільки людей, але й дітей. І, погодьтеся, це один з найприємніших статусів. Усім новонародженим Миколайчик вручив солодкий подарунок та вітання.

MikolaMama1

MikolaMama4

Наступним місцем, куди завітав Святий Миколай, стала Броварська дитяча лікарня. Діти із неабиякою зацікавленість та захопленням слухали про все, що їм розповідав цей незнайомий дядечко з сивою бородою та залюбки приймали солодкі подарунки. Дехто навіть віршики підготував і з задоволенням розповідав. І далі, з побажаннями якомога швидшого одужання, Миколай почимчикував до Центру реабілітації дітей, де на нього чекала ціла святкова програма. Дітки разом брали участь у конкурсах, водили хороводи та розповідали віршики спеціально для Святого Миколая. Після чого до вітального слов запросили міського голову Броварів Ігоря Сапожка, який зазначив:

«Я щиро вітаю вас із цим прекрасним святом особливо, що Святий Миколай є покровителем усіх дітей. Дорогі батьки, я хочу висловити вам величезну подяку за те, що ви робите, за ваше терпіння, увагу. Дякую вам за виховання дітей, бажаю щоб ці дітки були здоровими і щасливими».

А вже під кінець новорічної програми директор Центру реабілітації дітей Валерій Іваненко, зазначив, що вже багато років поспіль центр фінансується з бюджету міста, але були роки коли дуже багато вкладали спонсорської допомоги для того, щоб мати елементарні речі, про які ми зараз навіть і не задумуємось. Спонсори надають допомогу починаючи з господарчих товарів і закінчуючи більш нагальними потребами, навіть канцелярськими. Тому до вітального слова запросили ще й представника відомої в Україні компанії «Watsons».

MikolaSponsor

«Дозвольте щиро привітати діточок із святом, побажати їм міцного здоров’я. Шановні батьки, я щиро зичу вам терпіння, сил та здоров’я. Також хочу висловити подяку викладачам та керівникам цього реабілітаційного центру за організацію таких чудових свят та за їх роботу, незважаючи на всі проблеми. Також хочу зазначити, що компанія «Watsons» завжди безкорисно та щиро підтримувала діточок і їх батьків, і буде так продовжувати і надалі».

І вже під кінець святкового заходу пан Володимир приєднався до Святого Миколая і також подарував солодкі подарунки.

MikolaElka

MikolaDitki

MikolaSnigivik

MikolaDitki2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ