БРОВАРИ -0
НБУ USD 28.5

«Електронний кабінет пацієнта»: миттєва реакція на виклики часу

У понеділок, 17 грудня, у залі засідань виконкому для медпрацівників первинної ланки відбулася презентація проекту «Електронний кабінет пацієнта». Це новий крок у розвитку сфери охорони здоров’я, завдяки якому записатися на прийом до медиків, отримати результати аналізів, досліджень, медичні призначення, можна буде по інтернету. Точні терміни, коли мешканці міста зможуть скористатися таким ноу-хау, поки не називають, однак, у перспективі - перше півріччя 2019 року.

Презентував проект присутнім заступник директора ТОВ «АЛТ Україна ЛТД», керівник напрямку з інформатизації закладів охорони здоров’я Вадим Терентюк.

«Наша співпраця з Броварською міською радою, Центром первинної медико-санітарної допомоги розпочалася ще рік тому, коли ми почали впроваджувати у вашому місті систему декларацій. Шлях був дійсно непростий, але той результат, якого ми досягли за цей час, вражає: на сьогодні 53 % броварчан уклали декларації зі своїм сімейним лікарем. Тож, сьогодні ми презентуємо новий крок у сфері охорони здоров’я, адже саме завдяки йому медичні заклади Броварів почнуть революційний процес відмови від медичних карт та інших паперових форм», - зазначив Вадим Терентюк.

ElekroK

Про свої враження від співпраці висловив і головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов: «Наше місто завжди було в авангарді таких нововведень і це дійсно величезний плюс. І тепер я зі спокійною душею згадую, коли все тільки починалося. Було багато критики, ніхто не розумів, для чого ми це робимо і куди ми поспішаємо. Тепер же, коли є результат, ми з впевненістю можемо сказати, що наше місто крокує вперед і той проект, який нам сьогодні презентує Вадим Георгійович, це ще одна можливість бути на крок попереду. І коли інші лише входитимуть у цю систему, Бровари вже по ній працюватимуть».

Під час презентації медики також мали можливість звернутися до розробників програми та обговорити ті чи інші проблемні питання.

ElektroZal

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ