БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.37

Бровари отримали тисячу вакцин від кору американського виробництва

Кір є одним з найбільш заразливих захворювань, відомих у світі. І останнім часом в Україні фіксують загрозливе зростання захворюваності на цю, дійсно небезпечну хворобу. Ясна річ, головною причиною такого спалаху є низьке охоплення щепленнями населення. Так, із 8 броварчан, захворівших на кір у період з 10 по 16 листопада цього року, жоден не був вакцинований.

«Вірус кору є надзвичайно заразний і він досить швидко передається від хворого до здорової людини повітряно-крапельним шляхом. Він може жити у повітрі та на різних поверхнях ще близько двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення», - зазначив головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов. – Минулого тижня ми отримали Наказ Департаменту охорони здоров’я про розподіл вакцин від кору між закладами і на наше місто виділили 1000 доз американського виробництва, тож я запрошую усіх мешканців Броварів прививатися».

Головний лікар БЦПМСД також наголосив на тому, що ніякої «індійської вакцини» від кору у Броварах немає – лише бельгійського та, відтепер, і американського виробництва.

Варто також нагадати, що щеплення в амбулаторіях міста роблять безкоштовно.

«Раніше держава дозволяла прививати безкоштовно лише неповнолітніх осіб, але тепер таких обмежень немає і люди можуть зробити щеплення в наших амбулаторіях безкоштовно незалежно від віку», - додав Ігор Кравцов.

Кір, окрім того, що швидко передається, може мати серйозні ускладнення. Так, це захворювання може призвести до пневмонії, вушної інфекції і навіть інвалідності (!), і про це слід пам’ятати.

Тож, висновки та рішення - за вами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

Останні статті

Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:08
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ