БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.16

Обмін досвідом: до Броварів завітали освітяни з усієї України

У четвер, 13 грудня, у стінах Палацу творчості дітей та юнацтва пройшло засідання Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Освітяни, які завітали на захід, ознайомлювалися з сучасними тенденціями розвитку дошкільної освіти у місті Бровари та переймали досвід.

Diti3333

Про такі тенденції розвитку учасникам Координаційної ради розповіла начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи Управління освіти і науки БМР Ірина Туник:

«Хочу окреслити саме ті тенденції розвитку дошкільної освіти, якими ми справді пишаємося. Це, наприклад, введення у 2016 році конкурсного відбору за заміщення вакантної посади керівника закладу, який дає змогу побачити і оцінити майбутнього керівника, його бачення щодо перспективи розвитку сучасного дошкільного закладу. Хочеться також відмітити електронну програму по харчуванню, якою з 2012 року користується кожен із закладів дошкільної освіти у нашому місті. Вона є надзвичайно ефективною, адже забезпечує оперативність, швидкість та точність обчислення аналізу виконання норм харчування, ведення накладних, створення рецептів, можливість робити сальдо продуктів за місяць, бачити залишки комори та інші функції. Окрім того, в одному з садочків ми маємо інклюзивні групи, чим ми також пишаємось».

Ірина Туник наголосила також на тому, що у Броварах є єдиний в Україні Всеукраїнський центр по впровадженню та розповсюдженню ідей Василя Сухомлинського, який діє на базі ДНЗ «Ялинка» ім. В. Сухомлинського.

diti4444

Окрім теоретичної частини, на освітян чекав також приємний подарунок у вигляді творчих номерів від вихованців Палацу творчості дітей та юнацтва – це були як вокальні композиції, так і хореографічні постановки.

Варто зазначити, що у рамках засідання, програма заходів триватиме протягом двох днів. Так, 13 грудня гості міста відвідали ДНЗ «Казка», підприємство «Київ-гума» та ЗДО «Лісова казка». У п’ятницю, 14 січня на освітян чекає творча зустріч у ДНЗ «Ялинка» та ДНЗ «Сонечко».

Diti111

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ