БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Покращення життя для кожного: Консультативна місія Європейського Союзу у Броварах

12 грудня 2018 року у приміщені Броварської міської ради за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу пройшов тренінг-курс на тему взаємодії поліції з громадськістю.

Тренінг проводили представники міжнародної «команди» : Василь Боднарюк (Україна), Едріан Смайлз (Великобританія) та Джеймс Стефан Ферклоф (Канада). Основною ж метою тренінгу було представлення концепції про взаємодію поліції та громади, щодо консультативних груп громадян і вирішення проблем громад.

Бровари, як місто було обрано одним з регіонів, де Консультативна місія Європейського Союзу буде надавати допомогу у впроваджені даної концепції. Одним тренінгом це не завершиться, зазначають тренери, уже в їх планах ще два подібних загальних тренінги і окрім цього, також планується більш детальні тренінги з питань: як саме організовуються консультативні групи громадян? Як вони працюють? Як відбувається взаємодія і комунікація між поліцією та громадою всередині групи?

«Сама концепція взаємодії поліції та громад полягає в тому, щоб вони працювали разом. Але на жаль, іноді буває так, що проблеми поліції, наприклад пограбування чи крадіжки в магазинах, є важливими лише для поліції. А для населення міста, для простих громадян – ці проблеми не є настільки значимими та важливими. Так, іноді люди можуть мати досить цинічне ставлення і думати: «Навіщо воно мені потрібно? Це мене взагалі не стосується…» і т. д.», - каже радник з питань взаємодії поліції з громадою Едріана Смайлза.

В свою чергу, ця концепція допомагає ефективній взаємодії правоохоронних органів із представниками громади. Саме тому, розповідає Едріан, вони і намагаються залучити учасників і зі ЗМІ, і представників підприємств, і шкіл, і релігійних організацій, тощо. Саме завдяки спільній співпраці, ми зможемо покращити рівень життя для всіх жителів міста Бровари, вважають наші іноземні гості.

«Впровадження цієї концепції потребує часу, потребує сил і роботи, і докладання зусиль з усіх сторін, усіх учасників. Тільки спільно ми зможемо підняти громадський дух, знизити рівень злочинності і зробити Бровари кращим місцем для життя», – наголосив Едріан Смайлз.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ