БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.5

Броварська екстрена отримала реанімобіль з апаратом штучної вентиляції легень

У середу, 12 грудня, Броварська екстрена допомога отримала у своє користування ще один сучасний спеціалізований автомобіль. Ще один, тому що за поточний рік це вже третій автомобіль, який працівникам екстреної дістався завдяки спеціальній обласній програмі.

Однак, як зазначив директор КНП «Багатопрофільна клінічна лікарня» Валентин Багнюк, на відміну від двох попередніх, це повноцінний автомобіль типу С - реанімобіль, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, які потребують ускладненого догляду та нагляду за ними.

Ekstra4

«Це надзвичайно приємна подія як для працівників екстреної, так і для самих пацієнтів, адже ми мали проблему з міжлікарняними перевезеннями. Тепер, з реанімобілем, який має апарат штучної вентиляції легень, зробити це буде значно легше. І це авто є, в першу чергу, результатом нашої плідної співпраці з обласною радою, з підрозділом екстреної допомоги, адже ми дійсно стараємося якомога швидше закривати усі питання, які виникають, зокрема й забезпечення автотранспортом», - зазначив Валентин Багнюк.

На заході, окрім медпрацівників також були присутні Броварський міський голова Ігор Сапожко, директор КП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Олександр Курмишов, а також Народний депутат України Ірина Сисоєнко, яка власне і є ініціатором створення обласної програми, спрямованої на розвиток екстреної медичної допомоги.

Ekstra

«На жаль, на сьогоднішній день у нас немає окремої державної програми, яка б фінансувала екстрену допомогу у нашій країні і наше МОЗ, і Уряд просто не чують ані медичних працівників, ані пацієнтів. Однак, завдяки тому, що нам вдалося у Київській області прийняти окрему програму, вже третій раз поспіль обласний бюджет знаходить кошти на фінансування екстреної медичної допомоги для всієї Київської області. Окрема вдячність меру міста Ігорю Васильовичу, за те, що він у силу своїх повноважень і в силу своїх можливостей допомагає і створює належні умови в медичних закладах для їх працівників», - зауважила Ірина Сисоєнко.

Після того, як настоятель Свято-Покровської церкви (с. Плоске) о. Миколай освятив новенький реанімобіль, бригада медиків відразу вирушилана ньому на виклик.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ