БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.15

«DC Comics» проти «Marvel» та Український фільм: прем’єри кіно цього тижня

Четвер 12 грудня у Броварському кінотеатрі «Баттерфляй» дуже потішить любителів коміксів та супергеройського кіно, а також «прийдеться до смаку» українським кіноманам. Отож, ми маємо одну новинку від «DC Comics», одну від «Marvel» і одну від вітчизняного виробника. Тому давайте розберем детальніше кожну новинку.

«Аквамен»

Артур Каррі народився в сім'ї робітника маяка Тома Каррі і жінки на ймення Атланна – королеви Атлантиди, яку вигнали з царства. Ще у дитинстві юний Артур був спроможний надовго затримувати дихання під водою та розмовляти з рибами, але він навіть і не підозрював, яка важлива доля на нього чекає. Перед головним героєм стоїть вельми не проста місія, не дати своєму зведеному брату на ім'я Орм знищити надводний світ і зайняти трон Атлантиди.

Цікаво: Фільм базується на серії коміксів однойменного персонажа видавництва «DC Comics» (Аквамен уперше з'явився на сторінках коміксів ще у 1940 році). Ця екранізація являється уже шостою у серії фільмів всесвіту Світів DC. Чи чекатиме на нього сумна доля стрічки «Загін самогубців», чи він зможе дотягнутись до високої планки «Диво-жінки», ви зможете самі вирішити уже в кінотеатрі.

«Людина-павук: навколо всесвіту»

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний підліток із Брукліна в Нью-Йорку, чий тато працює офіцером поліції. Але Майлз приховує велику таємницю – він єдиний і неповторний Людина-Павук. Ну, принаймні він так думав. Але все змінилось після того як Суперколайдер відкрив «двері» до паралельних всесвітів, через що у світ підлітка потрапляють і інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний, тощо. І тепер героям потрібно об’єднати свої сили для порятунку їх всесвітів.

Цікаво: Як і попередній фільм, цей також заснований на коміксах, але вже студії «Marvel Comics», а саме став екранізацієюкомікса «Spider – Verse». Також це режисерський дебют аніматора Боба Персічетті. Також свій голос Пенні Паркер (анімешну версію Людини-павука) надала Анна Трінчер.

«Пригоди S Миколая»

Напередодні Дня Святого Миколая сім'я другокласника Артема перебралася з великого міста до затишного будиночка в Карпатських горах. Залишивши дітей дома, батьки поїхали до міста. Саме у цей час на порозі їх будиночка у Карпатах і з’являється Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан". Врятувати свято та не дозволити фальшивому Миколаю вчинити злочин і повинні дітки.

Цікаво: Головні роли виконали відомі українські зірки: Василь Вірастюк та Марія Єфросиніна. Цей фільм — один з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно (2017). Також гурт «O.Torvald» створив нову пісню спеціально для фільму, а учасники гурту з'явилися у фільмі у якості камео.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ