БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

У пошуках таємничого броварського Миколая

Днями наші журналісти завітали у гості на Фабрику Святого Миколая, яка базується у Броварському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Ще тиждень тому (а як з’ясувалося пізніше, все через переїзд центру) прилавки цієї фабрики були пусті, натомість зараз там можна побачити і солодощі, і іграшки, і канцелярію для малечі.

Серед цих подарунків око чомусь зачепила значних розмірів іграшкова вантажівка. Як з’ясувалося у ході розмови з працівникам Центру, це не звичайна автівка, точніше незвичайний чоловік, який її приніс. Окрім того, що він мешканець Броварів, про нього більше нічого невідомо. Ні імені, ні прізвища, ні точної адреси. Однак цей чоловік вже протягом багатьох років, як тільки оголошують про відкриття «Фабрики Святого Миколая», одним з перших приходить і приносить подарунок. І це завжди велике іграшкове авто.

Petro222

«Мабуть років п’ять вже він до нас приходить. Себе він не називає, але свій подарунок приносить щороку. Спочатку навіть адресата точно називав, тепер же відійшов від цієї традиції», - зазначила директор міського центру соціальних служб Людмила Мардар.

Приємно усвідомлювати, що ти живеш з такими людьми в одному місті і вдвічі приємніше знати, що таких чуйних людей у Броварах дійсно багато. Друзі, до Дня Святого Миколая лишилося не так багато часу. Не проґавте можливість подарувати дітям свято та долучайтеся до акції «Фабрика Святого Миколая». Зробіть цей день для них ще казковішим та щасливішим.

Нагадуємо, Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знаходиться зараз за новою адресою: бульв. Незалежності, 2.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ