БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

Розробка нових міських маршрутів у Броварах: перший крок уже зроблено

7 грудня у Броварах за ініціативи міських чиновників відбулась нарада щодо оптимізації існуючих та розробки нових міських маршрутів громадського транспорту. На зустріч запросили спеціаліста в даній сфері – Віталія Бойка, інженера з транспорту компанії «А+S».

Компанія «A+S» займається транспортним моделюванням, плануванням та оптимізацією громадського транспорту. Вони працювали у таких містах як Ужгород, Миколаїв, Маріуполь та Київ.

«Що включає наше моделювання? Весь набір, який стосується транспортної інфраструктури – він весь береться до уваги. Починаючи від зупинок громадського транспорту та кількості пасажирів, які проїжджають за рейс. Також береться до уваги і існуюча схема організації дорожнього руху, регулювання перехресть, кількість смуг, – це все включається в транспортну модель. Тобто, це цілий комплекс заходів, як по збору інформації, так і по розробці нового плану роботи. Окрім того ми ще проводимо соціологічне опитування», - говорить Віталій Бойко.

«На сьогоднішній день у нас є проблема по маршрутам громадського транспорту – є маршрути комерційно привабливі для перевізників і є маршрути збиткові, які, на жаль, сьогодні перевізники не заповнюють транспортом. Через що ми і маємо скарги від населення деяких районів міста, які просто не мають транспортного зв’язку з центром. Тому для нас питання розробки нових маршрутів зараз дуже важливе та актуальне. Маршрути, які існують зараз, ми складали разом з перевізниками і, я так думаю, що ми більше покладались на їх думки, пропозиції. А вони в першу чергу ставили свою вигоду пасажиропотоку», – зазначив заступник міського голови Григорій Голубовський.

Також за словами чиновника, у Броварах зараз існують нові мікрорайони, які взагалі не охоплені маршрутами. Основна ідея нового плану полягає у тому, щоб всі маршрути були однаково фінансово привабливі. А головне – зручними для пасажирів.

Під кінець зустрічі представники міської влади та компанії «А+S» домовились про початок співпраці. За словами Віталія Бойка, на розробку концепції потрібно приблизно пів року. А враховуючи зацікавленість керівництва нашого міста цим питанням, та зважаючи на термін виконання робіт, дуже вірогідно, що в другому кварталі 2019 року Бровари зможуть презентувати населенню нові зручні міські маршрути.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ