БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

Маленькі художники Броварів: виставка робіт «ArtPrizma»

7 грудня 2018 року у Броварському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт художньої студії «ArtPrizma».

Виставку презентував директор музею Віктор Корявий та запросив до слова Лілію Фролову - викладача, директора і засновника художньої студії «ArtPrizma», яка детально розповіла про роботи художників її студії.

На виставці було представлено 45 робіт від вісімнадцяти молодих художників (до речі, наймолодшому з них всього 4 роки). Всі роботи виконані різними техніками та різноманітними матеріалами. Але їх усіх об’єднує олійний живопис.

art11

«Ми пробували з дітьми і акварельний живопис, і гуаш, але ми даємо його з 12 років. А більш молодші діточки у нас малюють олійними фарбами. Чому? Бо вона сохне тиждень. І за цей час, якщо дитина десь намалювала не так, то вона може просто витерти і знову намалювати. Це той плюс, якого не може надати жодна фарба. І через це у дитини пропадає страх, оце основне, що не дає митцю розвиватись», - розповіла Лілія Фролова.

Пані Лілія за фаховою освітою дизайнер і навчалась в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Разом із нею уроки малювання викладає її подруга, теж художниця. Як зазначає Лілія, вони разом навчались і були найкращими на курсі.

art22

В чому ж секрет прекрасних картин від маленьких митців? Художниця розповідає про це з посмішкою, каже, що у них унікальний підхід до кожного учня. Тобто, вони не примушують дитину малювати те, що вона не хоче, або тим чим вона не хоче. Вони завжди прислухаються до дитини та допомагають їй самій розвиватись.

А якщо ви все ще не відвідали виставку робіт художньої студії «ArtPrizma», не переймайтесь, експозиція буде працювати в Броварському краєзнавчому музеї аж по 4 лютого 2019 року.

art33

artpokaz11

artpokaz22

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ