БРОВАРИ +21
НБУ USD 28.31

З Україною в серці та з перемогою в руках: у Броварах визначили переможців фестивалю-конкурсу

Вже другий рік поспіль святкування Дня Збройних сил України у нашому місті супроводжується дитячо-юнацьким фестивалем «З Україною в серці».

Тематика фестивалю лишилася незмінною - патріотичність, а от учасників, які цього року боролися за Гран-Прі, у порівнянні з минулим роком в рази більше.

ykrhart5

Як зазначила одна з організаторів фестивалю та голова ГО «Броварська мистецька агенція» Наталя Багмут, фестиваль «З Україною в серці» - це не просто боротьба за першість, це в першу чергу свято патріотичної творчості.

«Сьогодні, 6 грудня, у нашому місті надзвичайно велике свято – другий фестиваль патріотичної творчості «З Україною в серці» і сьогодні молода талановита юнь буде освічуватися в любові до своєї рідної землі. І не важливо, хто які місця займе. Наші діти усі переможці, адже усі неймовірно талановиті та професійні», - додала Наталія Багмут.

ykrhart3

Дитячі та юнацькі колективи міста, учасники фестивалю-конкурсу, боролися за першість у п’яти представлених номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, інструментальна музика, образотворче мистецтво та художнє слово (читці).

Окрім оцінок за високу майстерність, особливу увагу приділяли й тематиці художніх номерів, яка повинна була надихати глядачів на патріотичність та любов до рідного краю.

ykrhart1

Так, за результатами конкурсу Гран-прі отримали:

-       Камерний оркестр Броварської міської дитячої музичної школи, ІІ категорія, «інструментальне виконавство», керівник Т.Чорна;

-       Літвінов Іван, ІІІ категорія, «художнє слово», Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, керівник Шмаль М.М.

-       Рогова Тетяна, ІІІ категорія, «вокальне мистецтво». керівник Полянський С.Ю., КЗ БРР Дитяча школа мистецтв Броварського району;

-       Колектив «Художка», І категорія, «образотворче мистецтво», Броварська міська дитяча школа мистецтв, керівник Музиченко І.П.

-       Мещерських Дар’я, ІІІ категорія , «інструментальне виконавство», Броварська міська дитяча школа мистецтв, керівник Кратка І.М.

Переможцям вручили дипломи та символічні статуетки. Учасникам, які зайняли 1, 2 та 3 місця також вручали дипломи та медалі.

ykrhart6

Окрім того, варто зазначити, що на святі були присутні й військовослужбовці. Адже, як зазначила Наталія Багмут, по великому рахунку це свято саме для них, для людей, які захищають нашу країну.

«Ми безмежно вдячні сьогодні нашим захисникам, які стоять на сторожі нашого миру. Ми вас глибоко шануємо, низько схиляємось перед вашим героїзмом, перед вашою мужністю. І сьогодні та творчість, яку демонстрували наші діти, це такий собі реверанс і подяка вам, наші мужні захисники. І ми впевнені, що наше нове покоління стане щасливим і буде жити в своїй державі без війни, з миром, з піснею, з танцем, з пензликом, який малюватиме краєвиди нашого прекрасного краю», - додала Наталія Андріївна.

ykrhart

ykrhart2

ykrhart7

ykrhart8

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ