БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.17

МРТ у Броварах : нові можливості та точне діагностування

З понеділка, 3 грудня, у нашій Броварській лікарні окрім КТ (комп’ютерної томографії) стало можливим пройти і обстеження МРТ (магнітно-резонансного томографа).

Про значущість такого апарату годі говорити, адже він справді був довгоочікуваним для жителів нашого міста і району.

bromrt4

Окрім того, як зазначив головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, на сьогоднішній день навіть у столиці немає лікарень, які мали б одночасно два таких потужних апарати.

bromrt

«Сучасний КТ на 64 зрізи та МРТ потужністю 1,5 тесла. Пацієнтам це мало про що говорить, однак для лікарів це значно ширший спектр досліджень та надзвичайно висока точність діагностування. І, звісно, приємно, що ми можемо сьогодні працювати з такою апаратурою», - зазначив Валентин Багнюк.

Аби подивитися на роботу сучасного обладнання у п’ятницю, 7 грудня, до ББКЛ завітали міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова та голова Броварської РДА Микола Клименко зі своїм заступником Юрієм Плаксею.

«Ще рік тому мешканці міста подали петицію стосовно встановлення МРТ і сучасного КТ у нашій лікарні. Тоді, при розгляді петиції на засіданні сесії Валентину Віталійовичу було надано доручення залучити інвесторів, які їх встановлять. І надзвичайно приємно сьогодні бачити це нове і сучасне обладнання у нашій лікарні, яке обслуговуватиме не лише населення Броварів і Броварського району, а й Київщини», - зауважив Ігор Сапожко.

За словами директора ТОВ «Профі-Мед-2000» Ігоря Марути, обстеження можна пройти за попереднім записом. Пацієнти «швидкої», ясна річ, обслуговуються без черги. Ціна на обстеження МРТ стартує від 900 грн. Окрім того, пільгові категорії можуть отримати безкоштовні талони, яких на місяць видають 30 штук. Натомість для соціально-незахищених категорій громадян діє 25% знижка на обстеження з контрастом.

bromrt1

Цікаво: Найближчим часом у ББКЛ планують також розширити приймальне відділення, яке відтоді матиме назву Приймально-діагностичне відділення. Воно розташовуватиметься на першому поверсі і наразі там (за рахунок коштів обласного бюджету) проводиться ремонт, який планують закінчити вже до кінця поточного року. Що власне означає це «розширення». У випадку, коли людина потраплятиме у важкому стані до даного відділення (тобто з карети «швидкої» чи екстреної), їй одразу буде надано весь спектр необхідних послуг, починаючи з УЗІ і закінчуючи операційною. Тобто, пацієнта не будуть додатково травмувати, переміщуючи його по різних поверхах і по різних відділеннях. І лише після надання необхідної допомоги, людину переводитимуть у відповідне відділення.

Як зазначив Валентин Багнюк, наразі вже є створена програма, яка дозволить забезпечити відділення усім необхідним. Відповідне питання підніматимуть на сесії обласної ради і сподіваються, що кошти виділять вже у першому кварталі 2019 року.

bromrt3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ