БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.31

Броварських учнів вчили надавати екстренну допомогу

«Алгоритми ефективного реагування при надзвичайних ситуаціях і перша медична допомога» - саме під такою назвою у четвер, 6 грудня, для учнів 10-11 класів Броварської ЗОШ № 9 провели навчання по наданню першої медичної допомоги.

Такого роду тренінг у місті практикують вперше, адже окрім теоретичної частини кожен учень мав змогу відчути себе у ролі працівника екстреної та попрактикуватись на манекені.

medec1

«Ми не просто розповідаємо учням про той стандартний набір дій, які в екстрених випадках по факту повинна знати кожна людина. Ми даємо можливість відчути це на практиці. Теоретичний матеріал забувається швидко, натомість практика лишається на все життя», - зазначив заступник головного лікаря Броварської станції екстреної медичної допомоги, а також один з головних ініціаторів тренінгу Максим Іонов.

Навчання тривало близько двох годин. У якості практикуючого матеріалу учням дали манекен людини, перев’язувальний матеріал, шини і ще повно засобів, які потрібні при наданні першої допомоги.

medec2

Як запевнив Максим Іонов, такі практикуючи уроки дозволяють також перебороти страх, який часто стає причиною смерті іншої людини.

«Окрім того, що діти вчаться надавати допомогу, вони вчаться і поведінці у екстреній ситуації. Ми хочемо, щоб люди правильно реагували у таких випадках і не боялися підійти та запитати елементарне «Як ви себе почуваєте?», - зауважив Максим Іонов.

Броварська ЗОШ № 9 стала стартом і за словами пана Максима, такі навчання найближчим часом обов’язково проведуть не лише в школах міста, а й району.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ