БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

День волонтера : за покликом душі

Вони не чекають нагород та якоїсь особливої вдячності.

Вони просто за покликом сумління, за велінням серця, у свій вільний час, за власні кошти, незважаючи на власні кошти, нерви та здоров’я роблять просту і благородну справу – допомагають тим, хто найбільше того потребує в даний момент. Вони – волонтери. І сьогодні їх свято! День, коли кожен з нас може сказати цим людям – чоловікам і жінкам, зовсім юним хлопцям і дівчатам, підприємцям і простим людям – слова вдячності за те, що не стоять осторонь, за те, що усіма можливими, а іноді і неможливими засобами допомагають людям, дітям та нашим воїнам-захисникам на Сході України.

volont1

Саме з ними – броварськими волонтерами та учасниками АТО, які не раз бували на передньому краї у зоні АТО, які возили речі, продукти, техніку, дитячі малюнки та тепло наших сердець хлопцям, які в окопах відстоюють наше мирне життя, 5 грудня зустрівся міський голова Ігор Сапожко .

Не було гучних промов, не було багато камер та фотокорів. Вони просто щиро говорили, згадували, ділилися думками про той і нинішній час.

«Сьогодні Міжнародний день волонтера, тому дійсно хочеться подякувати вам всім за неймовірну роботу, за патріотичні дії кожного з вас, за доставляння всього необхідного для наших хлопців. Я розумію, що ми не можемо запросити сюди абсолютно всіх волонтерів, а ними можна вважати і керівників підприємств, і тих людей, які кожен тиждень надавали, як свою допомогу, так і автотранспорт. І я хотів би щиро подякувати вам за те, що присвячуєте свій час, вміння та енергію благородній справі допомоги нашим захисникам та всім тим, хто її потребує», - зазначив Ігор Сапожко.

volont3

Але яке ж свято без нагород та подарунків. Почесною грамотою виконкому було нагороджено Ігоря Романенка, а кожен з присутніх на зустрічі волонтерів та АТОвців отримав невеликий цінний подарунок.

Редакція «ГР» приєднується до привітань та бажає кожному, хто долучається до волонтерської справи, наснаги, терпіння та поваги за вашу жертовну діяльність.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ