БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

БроРік 2019: новорічно-різдвяний марафон вже на носі

Зима - одна чи не з найулюбленіших пір року для нас. Звичайно, усі люблять кататися на ковзанці, ліпити снігову бабу, та й легкий морозець чимось нас приваблює. Однак, все ж найприємніше, що є у зими – це свята. Велике тепле родинне коло, веселощі і море подарунків.

Вже традиційно святкування новорічних свят у місті розпочнеться 19 грудня, у День Святого Миколая і триватиме до 7 січня, Різдва Христового. Як запевнила головний спеціаліст відділу культури Ольга Кунцевська, у цьому році формат святкування не зміниться і пройде у вигляді такого своєрідного щоденного новорічно-різдвяного марафону.

«Якихось особливих нововведень у цьому році у нас не буде. Так само, як і в микнулому році, святкування буде проходити у форматі сцена, екран, новорічна ілюмінація та фуд-корт. Щодня, з 19 грудня по 7 січня включно з 17:00 і до 20:00 у нас будуть проходити концертні програми. Єдине, що цього разу у нас буде значно більше живих виступів. Це як броварські колективи, так і запрошені, тож хотілося б, щоб наші броварчани були активними і приходили на концерт», - зазначила Ольга Кунцевська.

Вистави, пісні, танці, розважальні програми для дітей та дорослих, флеш-моб, караоке – як то-кажуть, що душа забажає. Не обійдеться цьогорічне святкування і без конкурсу, адже продовжуючи минулорічну традицію, підприємства, організації міста, або ж будь-яка активна броварська родина матимуть змогу поборотися за приз у змаганнях з виготовлення лісової красуні. Обмежень немає: вона може бути як традиційна, так і достатньо креативна.

flaer info1

Ялинки розташують біля арки і вони стоятимуть там протягом усіх 20 днів, а от переможця обиратимуть самі мешканці міста, шляхом голосування.

Ну і, звичайно, жодне святкування у нашому місті тепер не може обійтися без нашого вартового домовичка БРО, з яким броварчани познайомилося на День міста.

«Бро – домовичок, який оберігає кожну родину і стоїть на варті добра і миру. Він обов’язково завітає до нас під час святкувань. І сподіваємось, що його меседж – «Щастя в кожен дім» - обов’язково торкнеться кожної броварської родини», - додала пані Ольга.

Тож друзі, будьте активними, обов’язково приходьте подивитися на цікаві виступи, обов’язково беріть активну участь у цікавих розвагах. Подаруйте собі та своїй родині справжнє свято.

Детальніше із заходами ви можете ознайомитися нижче.

flaer info2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ