БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Чи потрібне відеоспостереження в Броварських школах

Ще 9 вересня 2018 броварчанин Олексій Усатенко на сайті Броварської міської ради створив петицію про «Встановлення відеоспостереження в школах м. Бровари».

Як стверджує автор петиції, встановлення відеоспостереження підвищить рівень безпеки учасників навчального процесу (запобігання явищам булінгу, цькування або приниження одних учнів іншими), допоможе посилити контроль за майном і благоустроєм на території шкіл та сприятиме вирішенню і розслідуванню специфічних ситуацій між учасниками освітнього процесу. Окрім цього, відеоспостереження виступатиме, як превентивна дія щодо запобігання розповсюдження на територіях шкіл тютюнових, наркотичних чи алкогольних виробів.

Окрім пропозиції встановлення камер, Олексій Усатенко також пропонує зберігати записи місячного відеоархіву та забезпечити його належний захист і контроль доступу до нього.
Станом на сьогоднішній день зібрано 198 голосів із 250 необхідних. Незважаючи на те, що необхідну кількість голосів мешканці міста майже зібрали, залишилось не так багато часу, оскільки до завершення голосування залишилось всього 15 днів.
Тому, якщо ви бажаєте підтримати дану інновацію, потрібно проголосувати вже зараз. Підтримати дану петицію можна тут.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ