БРОВАРИ -12
НБУ USD 28.05

«У нас можливо все!»: день людей з інвалідністю у Броварах

3 грудня 2018 р. з нагоди Міжнародного дня інваліда та ювілейної дати 10-річчя з дня відкриття Міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради, що по вул. Гагаріна, 8-А, у закладі відбулися святкові заходи під назвою «У нас можливо все».


Захід розпочався об 11 годині з візиту почесних гостей: голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, міського голови Ігоря Сапожка та інших представників влади різних рівнів. Спочатку всім присутнім влаштували екскурсію по центру реабілітації, показали як приміщення для лікування і реабілітації дітей, так і групи тематичної діяльності такі як: «Веселкові нотки», «Сонячні долоньки» та «Прикраси своїми руками». У цих групах дітки займались малюванням, хендмейдом та відпочивали під заспокійливу фонову музику.

centerinklyziy

centerinklyziy1

centerinklyziy3

Після екскурсії - урочисте привітання від поважних гостей. Першим до слова запросили міського голову Ігоря Сапожка: «Я вдячний педагогічному колективу, вдячний батькам, тому що результат тієї роботи і натхнення видно одразу. Також, я дякую кожному із вас, хто приклав максимальні зусилля, щоб цей центр існував, працював і розвивався виключно у позитивному напрямку. Станом на сьогоднішній день, окрім центру реабілітації у нас діє ефективна інклюзивна програма освіти. Сьогодні у нас маса дітей, вихованців цього центру, йдуть до першого класу підготовленими та навченими».

centerinklyziy7

Крім того мер міста згадав про плани щодо розширення існуючого центру. Він наголосив, що вже є проектна документація на 3 об’єкти: розширення територіального центру та переселення районного управління соціального захисту, розширення центру реабілітації розширюватись у бік територіального центру і також закінчується підготовка проектної документації, яка передбачає можливість побудови окремого басейну центру реабілітації на цій території.

centerinklyziy8

Після промови міського голови, до слова запросили голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука:
«Шановні друзі, шановний пане мер, шановні дітки, ви знаєте я з радістю прийняв пропозицію приїхати і поспілкуватись з вами. Подивитись, як сьогодні виховуються, як лікуються наші дітки. Тому що ця справа потребує підтримки. Надзвичайно важливо, що сьогодні ми даємо можливість нашим діткам спілкуватись і працювати в колективі. Зі свого боку, там сьогодні мова була про басейн, ми подивимось що можливо зробити з вами на співфінансуванні. Я тільки за те, щоб це було, повірте. Сьогодні ми нашим дітям повинні дати можливість, щоб вони відчували себе і вели, як всі інші, щоб ми були всі одинакові. Оце є підхід до Європи, оце є правильний підхід. Шановні друзі, спасибі викладачам дякую вам від щирого серця».
Одразу після офіційної частини почалось нагородження працівників центру почесними грамотами. Нагороди вручав особисто Олександр Терещук.

centerinklyziy6
Свято продовжилось переглядом фільму про історію реабілітаційного центру та міні-концертом за участі його вихованців.
Також святкові заходи продовжились о 13:00 у Броварському міському Територіальному центрі соціального обслуговування, де пройшов святкових концерт, підготовлений творчим колективом Міського культурного центру.

centerinklyziy4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ