БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Я можу все і навіть більше! : фестиваль «Повір у себе» знову вражає талантами

У п’ятницю, 30 листопада, у приміщенні МКЦ «Прометей» відбувся щорічний Фестиваль дитячої творчості «Повір у себе», який організовує Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цьогоріч фестивалю виповнилося вже 21 роки, однак з кожним роком як учасники, так і організатори все більше переконуються у значимості цього заходу.

«Щороку ми проводимо Фестиваль дитячої творчості для діток з особливими потребами і щороку це незабутні враження та по-справжньому непередавані емоції. У першу чергу це чудова можливість для самих учасників, адже діти висловлюють себе та мають змогу усвідомити свою значущість. Фестиваль допомагає їм розкрити свої здібності та повірити у свої сили, що для них особливо важливо», - зазначила директор центру соціальних служб Людмила Мардар.

Перед початком концертної програми, у рамках фестивалю, у холі МКЦ «Прометей» була представлена виставка творчих робіт дітей з особливими потребами. Це були малюнки та різноманітні поробки, за які діти отримали подарунки.

povir3

Що стосується концертної програми, то це було, як завжди, жваво та талановито. Окрім номерів професійних броварських колективів та сольних виконавців, особливо порадували чуттєві номери не менш талановитих дітей з особливими потребами. Вірші, пісні, танці…Виступ кожного учасника знаходив відгук у глядачів, адже у залі не переставали звучати оплески, які були цілком заслуженими.

povir

У ролі спеціального гостя на Фестиваль запросили Олену Акопян, жінку, яка будучи в інвалідному візку є Заслуженим майстром спорту України (1998) та має ряд нагород: орден «За заслуги» І, ІІ степеня, Почесну відзнаку Президента України та орден княгині Ольги ІІ та ІІІ ступеня.

«Вітаю усіх, хто зібрався сьогодні на цьому Фестивалі, присвяченому Міжнародному дню дітей з інвалідністю. Основне, що хотілося б донести, це те, що за весь час мого перебування в інвалідному візку я зрозуміла одне – нам нічого не заважає. Ми можемо все і навіть більше, пам’ятайте про це», - зазначила українська спортсменка та мама двох чудових діток Олена Акопян.

povir1

Ну і, звісно, жодне свято не може обійтися без подарунків, тому кожен учасник Фестивалю отримав невеличкий, але приємний презент у вигляді чашки та тарілки з символічним логотипом «Повір у себе».

povir2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ