БРОВАРИ +1
НБУ USD 28.15

З повагою до людей поважного віку: концерт Ліни Прохорової у Прометеї

29 листопада 2018 р. у МЦК «Прометей» пройшов творчій вечір Заслуженої артистки України Ліни Прохорової.

Сам концерт пройшов під назвою «Пісенна моя дорого» та був орієнтований на людей поважного віку. Між виступами Ліна Прохорова пригадувала свою молодість та свій творчій шлях. В ході заходу виступала як сама Заслужена артистка України, так і її друзі: Валерій Вітер, Олена Бондарчук, Світлана Заря, Юлія Олійник та Анастасія Рибак.

tvorchiy vechir2

tvorchiy vechir3

Як розповіла Наталія Багмут голова громадської організації «Броварська мистецька агенція», яка і організувала даний концерт, із Ліною Прохоровою їх поєднує давня дружба, а от ідея організувати творчій вечір виникла спонтанно - впродовж одного місяця все і підготували.

Концерт зібрав повний зал та пройшов на підйомі. До речі, окрім звання Заслуженої артистки України, вона ще гімнастка – Майстер спорту з міжнародного класу художньої гімнастики Радянського Союзу та вихователь.

tvorchiy vechir1

«Талановита співачка виховала надзвичайно велику плеяду українських артистів, серед яких: Ірина Білик, Наталія Валевська, гурт «НеАнгели», Слава Камінська, EL Кравчук і багато інших. Я думаю такі вечори будуть і надалі, цей вечір – перший стартовий проект для людей поважного віку. Артистів в Україні надзвичайно яскравих дуже багато, але сьогодні вони несправедливо забуті. Туму ми будемо і надалі працювати в цьому руслі», - поділиласьпланами Наталія Багмут.

tvorchiy vechir4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ