БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.44

Хто накрив «небезпечні зони» у парку Перемоги?

27 листопада у соціальних мережах броварчани висловили свою занепокоєність стосовно «небезпечних зон» навколо «пам’ятника Сонячній системі» у парку Перемоги.

Із наближенням зими саме це місце дуже приваблює дітей через круту гірку, з якої вони полюбляють з'їжджати на санчатах. Як помітили мешканці міста, навколо цієї пам'ятки розташовано 7 місць із залізними кріпленнями, на які і зможе потрапити, нічого не підозрюючи дитина з’їжджаючи з гірки.

Але не пройшло і двох днів з моменту публікації даного посту, як працівники КП «Бровари-Благоустрій» накрили небезпечні місця дерев’яними коробочками яскраво-червоного кольору. Тим самим убезпечивши діточок від можливих травм.

Як розповів директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький: «До нас звернувся майстер парку і повідомив, що на даній території уже почали на санчатах кататись дітки. Саме тому ми оперативно прикрили місця, закладені для опор освітлення парку, щоб запобігти можливому травмуванню дітей.

Їх облаштуванням займається підрядник, який закладні виготовив раніше, ніж опори. Точної інформації, коли вони будуть готові, у мене нема, але можливо через тиждень уже займуться їх встановленням».

Можливо, це банальний збіг обставин стосовно посту у соціальних мережах і швидкої реакції комунальників, але погодьтесь - головне, що діткам тепер нічого не загрожує у парку Перемоги.

korobka1

korobka2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ