БРОВАРИ -13
НБУ USD 28.05

«Фабрика Святого Миколая»: долучись до благодійної акції та подаруй дитині диво

Пройшло вже близько двох тижнів відтоді, як у нашому місті запрацювала благодійна акція «Фабрика Святого Миколая».

Вже протягом багатьох років це щорічна традиція нашого міста - збирати від громади міста подарунки для дітей із сімей соціально-незахищених категорій.

Однак, саме у 2018 році організатори цієї акції вперше стикнулися з досить невисокою активністю броварчан, хоча раніше з цим ніяких проблем не було. Проте, як запевнила директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Мардар, причиною цього є «переїзд» центру: «Наші містяни зазвичай дуже активні. Тим паче, акція традиційна і про неї знає багато людей. Однак, у цьому році ми ще поки нічого не отримали, що скоріше всього пов’язано з тим, що наш центр тепер знаходиться за новою адресою».

Акція триватиме до 18 грудня, тому, друзі, якщо ви маєте бажання подарувати дітям, які особливо потребують підтримки, справжнє свято, долучайтеся до доброї справи. Це може бути що завгодно: іграшки, одяг, книги, канцелярські товари чи солодощі, головне – увага.

Важливо! Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знаходиться відтепер за новою адресою: бульв. Незалежності, 2, тому вже з понеділка, 3 грудня, подарунки для дітей прийматимуть на новому місці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ