БРОВАРИ -6
НБУ USD 28.2

Фінансовій підтримці броварських спортсменів дали «зелене світло»

Ще у вересні 2018 року на офіційному сайті Броварської міської ради броварчани Олександр Горбик створив петицію про фінансову підтримку талановитих спортсменів.

В місті Бровари діти різного віку займаються кіокушинкай карате. Вони регулярно виграють чемпіонати України та відбираються до збірних на міжнародні заходи. Але, на жаль, вони не мають фінансової підтримки для таких поїздок. Саме з проханням підтримки броварських чемпіонів і звернувся Олександр Горбик.

Станом на сьогоднішній день петицію підтримали 265 осіб з 250 необхідних. Після чого це питання розглянули на черговому засіданні виконкому. Відтак, електрону петицію «Фінансова підтримка талановитих спортсменів Броварської федерації кіокушинкай карате» направили на розгляд відділу молоді та спорту Броварської міської ради. Чиновники від спорту це питання мають достеменно вивчити та надати пропозиції щодо можливої фінансової підтримки.

«Буквально за останній тиждень (з 15 по 25 листопада) відбулося чотири Чемпіонати Світу та Європи. Майже 30 броварських спортсменів із тренерами зайняли призові місця і внесли величезний вклад в розвиток цих єдиноборств. Звичайно, їх потрібно підтримувати і допомагати» , - зазначив начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ