БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.29

Вандалізм чи необхідність : На центральній ялинці зрізають шишки

У четвер, 29 листопада, прямо на Майдані Свободи працівники КП «Бровари-Благоустрій» взялися зрізати шишки на нашій центральній міській ялинці.

Журналісти «Громадського Ревізору» вирішили поцікавитися, для чого це потрібно, якщо шишки не хворі і досі чудово почували себе на дереві. Та й чи не завдасть це шкоди власне самій ялинці? І за консультацією ми звернулися до фахівців знаного у місті СЦ «Даллас».

wiwki

Як пояснила директор садового центру «Даллас» Олена Бугира, саме зараз іде формування насіння і шишки, які знаходяться на дереві, просто його виснажують: «Шишки, які знаходяться на ялинці, виснажують дерево, забираючи собі усі поживні речовини. При такому розмірі ялинки їх бажано періодично зрізати, що також допоможе її відновленню на наступний рік».

Окрім того, не слід забувати про наближення новорічних свят. Шишки досить нелегкі і якщо на ялинку повісять ще іграшки, гілки можуть просто зламатися. Тому, як запевнила Олена Бугира, це наразі необхідність. До того ж, ялинка у будь-якому разі не постраждає.

wiwki2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
П’ятниця, 27 листопада 2020, 15:51

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ