БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.16

МРТ: обстеження тепер можна зробити і у Броварах

Ще наприкінці жовтня 2017 року на сайті Броварської міської ради з`явилася петиція щодо закупівлі  апарату МРТ у Броварську багатопрофільну клінічну лікарню для потреб пацієнтів з міста та району.

Зібравши необхідну кількість голосів - 252, петиція була розглянута на сесії Броварської міської ради та отримала підтримку і від депутатів.

І ось вже з 1 грудня поточного року заплановано початок надання послуг з обстеження на апараті магнітно–резонансної томографії потужністю 1,5 тесла. Тож, у Броварській лікарні буде доступне обстеження на двох апаратах – МРТ і КТ. Ці два методи діагностування допоможуть лікарям швидше встановлювати правильний діагноз та призначати лікування.

Комбінований метод частіше використовуюєтся для визначення онкологічних діагнозів, про це нам розповів районний лікар-онколог Юрій Новик: «Для наших хворих більш інформативна комп′ютерна томографія з контрастом, та якщо потрібно виявити більш детальніше пухлини головного мозку чи хребтові, то краще використовувати МРТ».

Лікарі також вважають, що апарат МРТ, який буде знаходитись поруч, є набагато зручнішим для пацієнтів, так як не доведеться гаяти час на дорогу до столиці, особливо людям, які проживають у віддалених районах Броварського району.

«У нейрохірургії діагностика МРТ має велике значення, так як на знімках з даного апарату можна краще роздивитися патології хребта та головного мозку. Наявність МРТ у Броварській лікарні – це значна підмога для медиків, тому що при екстренних випадках не буде втрачатися дорогоцінний час на порятунок при транспортуванні хворого до Києва», - розповідає завідувач нейрохірургічного відділення Сергій Борзенков.

Тож, наявність такого потужного діагностичного обладнання у нашому місті має безліч переваг, включаючи комфорт проведення дослідження та точність результатів.

mrtbro

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ