БРОВАРИ -8
НБУ USD 28.2

Прем’єри у кіно (29 листопада)

Четвер, 29 листопада, підготував у світі кінопрем’єр справжній мікс жанрів. Тут вам і пригодницький фільм про славетного Робіна Гуда, і молодіжна комедія під досить некомедійною назвою «Кілер з гарантією» і веселий мультфільм «Гарві і магічний музей». Але усе по порядку.

«Харві і магічний музей»

Знайомтеся, це Харві. Йому 10 і понад усе на світі він бажає пройти останній і найскладніший рівень своєї улюбленої гри, адже це допоможе йому нарешті отримати визнання серед однокласників. Однак, це стане лише початком його великої подорожі, адже випадково активувавши чарівний диск Харві оживить усіх істот у міському музеї іграшок. Здавалося б, нічого страшного, однак разом з іграшками ожив і їх нестерпний та жахливий ляльковод, якого тепер Харві та його друзям доведеться зупинити…

Цікаво: Цей мультфільм є режисерським дебютом чеського актора та автора пісень Мартіна Котіка. До речі головний персонаж був створений ще 1926 року чеським драматургом Йосефом Скупою, тож про Гарві знято вже п’ять мультфільмів та чотири повнометражні картини. Також історії про Гарві (Гурвиника) довгий час друкувалися у радянських дитячих журналах.

«Робін Гуд»

Середньовічна Англія. Відважний лицар та вправний воїн Робін із Локслі (Тарон Еджертон) разом зі своїм вірним мавританським другом Маленьким Джоном (Джеймі Фокс), повернувшись з хрестового походу розуміють, що Англія вже не та. Гідне життя мають лише багаті та владні люди, натомість прості громадяни животіють. Напарники вирішують виправити ситуацію і готують повстання. Для того щоб струсонути народ, який не звик чинити опір владі, вони створюють народного героя, такого собі «благородного розбійника», що бореться з корупцією і дає надію простому люду. То чи вдасться Робіну отримати перемогу у боротьбі з корумпованою англійської владою?

Цікаво: Робін Гуд – один з небагатьох героїв англійських балад, якому вдалося стати окремим популярним персонажем. Окрім легенд, про нього написано 19 книжок, знято 22 фільми, мультфільми та мультсеріали. Про нову екранізацію заговорили ще у 2015 році, однак зйомки розпочалися в лютому 2017 та проходили у різних містах Хорватії, Франції та Угорщини. У ролі режисера фільму виступив Отто Баферст, відомий за серіалами «Чорне дзеркало» і «Гострі козирки». Окрім того, однією з компаній, яка займалася виробництвом фільму, була «Appian Way», засновником якої є відомий актор Леонадо Ді Капріо, який також виступає у ролі продюсера фільму.

«Кілер з гарантією»

Вільям – молодий письменник, який хоче померти. Він намагався зробити це 10 разів, однак усі спроби були марні. Тож тепер він вирішує довірити цю справу профі. Так, Вільям підписує контракт з кілером із «Гільдії вбивць», який гарантує смерть протягом тижня. Але от халепа, письменник, який раніше не мав заради чого жити, закохується… Це буде захоплююча боротьба: письменник-невдаха проти кілера-професіонала! Хто кого? Робіть ставки…

Цікаво: Комедійний бойовик є режисерським та сценарним дебютом Тома Едмундса. Для зйомок у своєму першому фільмі він залучив британських акторів першої величини, серед яких дворазовий номінант на здобуття премії «Оскар» Том Вілкінсон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ