БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Чергові витівки телефонних шахраїв

Якщо ви отримали телефонний дзвінок, СМС, або повідомлення у месенджері нібито від імені керівництва місцевої прокуратури з вимогою або проханням до фізичних осіб та суб’єктів підприємницької чи господарської діяльності про надання чи позику коштів, знайте - це справа рук шахраїв!

Ні в якому випадку не вірте їм, та не переказуйте кошти! Саме про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному веб-порталі Броварської міської ради.

Одними з перших до Броварської місцевої прокуратури Київської області звернулись голови сільських рад. Дізнавшись про перший подібний випадок, прокуратура оперативно повідомила органи місцевого самоврядування, що жодних повідомлень від їх відомства не надсилалося і це «чистої води» справа рук шахраїв. Вже відомо, що з такими вимогами від імені посадових осіб органів прокуратури звертаються особи, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній Україні території Донецької чи Луганської областей, а також громадяни, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Отож, шановні броварчани, керівники підприємств, приватні підприємці, будьте особливо пильні та уважні! Броварська прокуратура попереджає: «В жодному разі не надсилайте і не передавайте коштів шахраям, та обов’язково звертайтесь із заявами про відомі вам факти таких дій у правоохоронні органи».

У випадку, якщо ви отримали телефонний дзвінок ( у тому числі розісланих у месенджері, наприклад VIBER) одразу звертайтесь до поліції. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ