БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.16

День Гідності та Свободи у місті Бровари

Щороку в Україні 21 листопада святкують День Гідності та Свободи.

Це свято засноване на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).Свого часу його скасували, але 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким День Гідності та Свободи знову святкують 21 листопада.

gidnistday1

У Броварах цей день розпочали з традиційного покладання квітів до місць поховання Героя Небесної Сотні, Героя України Антоніни Дворянець та загиблих воїнів АТО на міському цвинтарі. У церемонії взяли участь міський голова Ігор Сапожко, заступники міського голови Лариса Виноградова та Олександр Резнік, керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов, радник міського голови з питань АТО Станіслав Малець та родичі Героя України Антоніни Дворянець.Також квіти поклали до пам’ятного знаку на Майдані Свободи.

Також, День Гідності та Свободи відзначили у Броварській міській бібліотеці книжково-ілюстративною виставкою і провели інформаційну бесіду «Промені свободи осяяли майдан». А у дитячій бібліотеці провели інформ-репортаж «За Україну, за її волю».

Звичайно ж, це свято не оминуло і МКЦ «Прометей», де розпочалась фотовиставка Броварського краєзнавчого музею під назвою «Захисники Донецького аеропорту». Окрім виставки у Прометеї пройшов тематичний захід «Українець - це на все життя», участь у якому приймали учні старших класів закладів освіти. Головною метою даного заходу було вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ