БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.17

Хто б сумнівався: у броварських ушуїстів знову золото

Минулого тижня, у період з 14 по 17 листопада, у місті Янгон (М’янма) пройшов Кубок світу з ушу(TaoluWorldCup 2018), участь в якому взяли 20 країн світу (близько 120 учасників).

Ясна річ, такі змагання не можуть проходити без участі наших славетних броварських ушуїстів. Своїми враженнями від поїздки з редакцією «Громадського Ревізора» ділився головний тренер збірної команди України Андрій Коваль:

«Це був запрошувальний Кубок, тому на змагання їздили спортсмени, які увійшли до вісімки кращих на минулорічному Кубку світу (Казань, Росія) і отримали запрошення. Мова йде про кращих представників Броварської школи ушу. Це броварчани Роман Рева, Артем Суонк, Данило Фещенко та Людмила Темна, а також спортсменка з Маріуполя Ганна Терещенко».

yshym

Хлопцям вдалося вибороти золото, а от Людмила Темна зайняла п’яте місце. Та такий результат, за словами Андрія Коваля, не розчаровує і цілком зрозумілий:

«Країна надзвичайно мала та бідна (хоч й привітна), але найжахливіше, мабуть, далась спортсменам акліматизація, адже з морозу довелося звикати до +37 С⁰. До того ж, за останні чотири місяці це вже четверті змагання і третій виїзд за кордон, тож це дійсно дуже виснажує».

Як зауважив Андрій Коваль, ця поїздка є завершальною у цьому сезоні, однак попереду ще багато поїздок і ще більше перемог:

«Я дуже пишаюсь своїми спортсменами. Я мріяв про таку команду, ростив і тренував її 10 років, а тепер про них почали говорити і боятися навіть азіатські команди. Вони наша гордість!».

yshym1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ