БРОВАРИ -22
НБУ USD 28.05

19 пневмоній та 1 отруєння грибами: доповідали медики

За показниками минулого тижня, рівень захворюваності на ГРВІ у місті наразі незначний.

Про це у понеділок, 19 листопада, доповів головний лікар Броварського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.

Однак, він зауважив, що у місті значно зріс рівень захворюваності на пневмонію: «Грипу у місті поки не реєстрували. Щодо ГРВІ, то показники, фактично, тримаються на одному і тому ж рівні (11% - школи та 8,2% - дитячі садки). Однак, у місті досить високі показники захворюваності на пневмонію: 14 випадків серед дорослого населення та 5 серед дитячого (це на 12 випадків більше, ніж попереднього тижня)».

Також у місті зафіксували одне отруєння грибами. Деталі отруєння не повідомляють та за інформацією заступника головного лікаря Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Анатолій Бурий, хворий наразі знаходиться в реанімаційному відділенні.

Що стосується санітарно-епідеміологічної ситуації, то як запевнила Олександра Вакарчук, ситуація під контролем: «Минулого тижня реєструвалися поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, скарлатини, вітряної віспи та мононуклеозу, однак про спалахи, на щастя, повідомлень не надходило. По всім випадкам службою було проведено усі необхідні заходи, тому наразі все під контролем».

Що стосується вітряної віспи, то з 9 по 15 листопада зафіксовано 13 випадків захворювання. 11 із них в дитячому садочку «Теремок». Однак, як запевнила Віра Товстоног завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень, спалах вітряної віспи закінчиться після того, як накопичиться імунний прошарок захворівших.

За словами медиків, навіть краще перехворіти у дитинстві, ніж у дорослому віці, коли в рази зростає ризик ускладнень та хвороба буде переноситись набагато складніше (включно із реанімацією), бо це дитяча інфекція. Тому бити на сполох не варто, а набутий імунітет - взагалі можна вважати хорошою новиною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ