БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.44

Екстренна допомога

Нещодавно Броварська районна лікарня змінила свою назву, статус та умови функціонування.

І цей крок сприяв низці позитивних змін, однією з яких є обов’язкова умова по оновленню та осучасненню медичного закладу. Одна з важливих подій, яка вже стартувала у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні - це реконструкція приймального відділення.

«Поки що у лікарні функціонує санітарно-пропускний пункт, точніше кажучи, приймальне відділення, куди надходять усі хворі – ургентні , планові, але це не є відділенням екстреної допомоги» -розповідає заступник головного лікаря по медичній частині терапевтичного профілю Григорій Павлін.

У зв′язку з медичною реформою у Київській області вирішено облаштувати 5 відділень екстренної медичної допомоги на базі лікарень, які знаходяться неподалік від головних магістралей з Києва у різні напрямки. Пов′язані такі зміни з великою травматичністю на автошляхах і не тільки.

Що планується?

По закінченню ремонтних робіт у Комунальному некомерційному підприємстві «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» з′явиться відділення у якому буде проводитись інтенсивне лікування хворих.

«До нас багато поступає хворих, тому маємо на меті довести до сучасних вимог надання невідкладної медичної допомоги у приймальних відділеннях. Часто буває така ситуація, що неможливо одразу визначити в яке відділення потрібно направити хворого. Тому ми плануємо у новому відділенні оснастити окремі палати з ліжкомісцями, де лікарі зможуть одночасно надавати необхідну медичну допомогу та проводити паралельно діагностику», - пояснює заступник головного лікаря Григорій Павлін.

У новому відділенні обладнають кабінети оснащені реанімаційною апаратурою та кваліфікованим медичним персоналом для надання швидкої екстренної допомоги, при цьому не буде витрачатися час на транспортування (ліфт, каталки) хворого до відділення, яке може бути в іншому корпусі та на поверхи ( ред. – наприклад, у відділення кардіології, що знаходиться в терапевтичному корпусі на 4 поверсі). Це дуже важливе нововведення, тому що інколи кожна хвилина грає роль.

Тобто, на місці, куди пацієнта доставить «швидка», буде одночасно проводитися процес лікування та уточнення діагнозу, по тих нормативах, які діють для таких відділень. Протягом доби з хворим потрібно «визначитись» і направити або до стаціонарного відділення для подальшого лікування, або надати медичну допомогу та залишити у палаті нового відділення.

Але ж на такі грандіозні плани потрібні чималі кошти, тож будемо сподіватися, що на наступний рік Броварській багатопрофільній клінічній лікарні буде виділено достатнє фінансування для проведення робіт.

extrenna

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ