БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

З Україною в серці: збір заявок на участь у фестивалі вже розпочато

6 грудня 2018 року о 15:00 у приміщені МКЦ «Прометей» уже вдруге пройде відкритий міський фестиваль патріотичної творчості «З Україною в серці» присвячений Дню Збройних Сил України.

Основною метою фестивалю є привернення уваги широких кіл громадськості, а особливо молоді до заходів патріотичної тематики. Окрім цього, організатори фестивалю ставить собі за ціль збагачувати репертуар юних виконавців кращими зразками українських авторів та народної творчості. Також розвивати вокальну, музичну, хореографічну та художню майстерність.

Організаторами виступають: ГО «Броварська мистецька агенція», управління освіти і науки та відділ культури Броварської міської ради.

До участі у фестивалі запрошуються: вокальні, інструментальні, хореографічні колективи, читці, автори робіт образотворчого мистецтва, які представляють як освітні заклади, так і спеціалізовані навчальні заклади Броварів та району. Важливо зазначити, що програму фестивалю складають виступи саме патріотичної тематики.

Основні номінації: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», «Образотворче мистецтво» та «Художнє слово».

Учасники фестивалю будуть розподілятись за віковими категоріями: перша – 7-10 років, друга – 11-13 років і третя 14-18 років.

У виступах колективів вікова категорія буде визначатись за більшістю учасників однієї з вікових категорій.

Професійні мистецькі колективи також можуть долучитись до участі, але у якості гостів фестивалю.

Усі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами, а кращі –нагородять премію Гран-прі.

Увага! Для приймання участі у фестивалі «З Україною в серці» потрібно подати заявку на участь до 1 грудня 2018 року на електрону пошту відділу культури Броварської міської ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), або за поштовою адресою: бульв. Незалежності, 4, відділу культури Броварської міської ради.

До заявки додаються: копія свідоцтва про народження або копія паспорту учасника, ідентифікаційний номер одного з батьків, згода на обробку персональних даних, музичний файл для виступу (музичний трек підписується ім’ям конкурсанта).

Контакти для довідкової інформації: (04594) 5-10-61, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ