БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах представили роботи одного з найкращих портретистів Європи

У четвер, 15 листопада, у Броварському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки живопису заслуженого художника України Леоніда Гопанчука – «Святині України-Руси».

Виставка по-справжньому захоплюючих робіт цього неймовірно талановитого чоловіка проходить у нашому місті не вперше, однак вперше роботи художника презентувала його дружина – Неоніла.

Послухати раніше невідомі факти від друзів та колег «по цеху» прийшли багато людей. Захоплюючі історії з життя, неймовірно красивий музичний супровід, живе та тепле спілкування – 3 години пройшли непомітно.

vistavkaphoto2

«Такого у нас, мабуть, ще не було. Вечір був надзвичайно цікавий, - зауважив директор Броварського краєзнавчого музею Віктор Корявий. – Та й що говорити, пан Леонід був безперечно талановитою людиною. Уявіть лишень, що будучи 12-річним хлопчиком він вже виконував портрети односельчан. Це талант, що називається, від Бога. Такими технікамияк він мало хто володіє. Єдине, що йому, на жаль, все ж не вистачило часу, аби розкритись у повній мірі. Впевнений, йому було що іще нам сказати».

Дійсно, з-під пензля Леоніда Гопанчука виходили справжні шедеври: «Явлення» (портрет Патріарха Київського і всієї України-Руси Володимира Романюка), «Незнищенний вогонь» (портрет митрополита Василя Липківського), «Дорога завдовжки в життя» (портрет Тараса Шевченка), портрети гетьманів Івана Мазепи, Івана Виговського та Богдана Хмельницького. Все ж недарма Леоніда Гопанчука визнано одним з найкращих портретистів Європи.

Виставка триватиме до 3 грудня, тож усі бажаючі можуть завітати до музею та заглибитися у цю «душу нації». Вхід вільний.

vistavkaphoto4

Довідка: «Святині України-Руси» - це масштабний мистецький проект (один з найзнаковіших для художника), який спрямований на повернення до витоків та святинь української землі, які є осередками духу нації. В рамках даного проекту свого часу художник провів численні експедиції, пленери, культурологічні дослідження. Виставка експонувалась вже у 20 містах України.

vistavkaphoto3

vistavkaphoto1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ