БРОВАРИ +3
НБУ USD 28.47

Незаконність будівництва квартир у Броварах підтвердила перевірка!

Як і обіцяли, редакція «Громадського ревізору» продовжує слідкувати за ситуацією на незаконному будівництві ЖК «Браво» по вул. Київська, 177 та інформує броварчан про результати перевірки, проведеної уповноваженими особами управління інспекції та контролю Броварської міської ради.

Як і було заплановано, у середу, 14 листопада, завершилась розпочата ще 6 листопада перевірка даного об’єкту будівництва на його відповідність вимогам законодавства. За результатами було складено акт, який власне підтвердив незаконність будівництва даного об’єкта. 

Зокрема, під час перевірки працівниками інспекції було виявлено ряд порушень вимог містобудівного законодавства:

- виконання будівельних робіт без належним чином затвердженої проектної документації та дозвільного документа;
- виконання будівельних робіт на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети;
- незабезпечення авторського та технічного нагляду тощо.

У зв’язку з цим власнику земельної ділянки гр. Бухаріну О.С., як і передбачалося, надали два приписи: один - про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил; другий - про зупинення будівельних робіт даного житлового будинку.

zabyd1

Як зазначив начальник управління інспекції та контролю Богдан Мельниченко, будівельні роботи мали зупинити у четвер, 15 листопада, однак в першій половині дня будівельні роботи продовжувались, всупереч вимогам припису.
Цікавим є той факт, що власника побачити так і не вдалося, на об’єкті він не з’явився. Спілкувалась з чиновниками уповноважена особа, яка і відстоювала нібито законне право на нібито реконструкцію даного об’єкту будівництва.
До того ж замовник продовжує переконувати, що будинок буде не багатоквартирний, а дійсно індивідуальний – для сім’ї (1822 м2!!!). А щодо офіційного сайту ЖК «Браво», де здійснюється реклама та продаж квартир за даною адресою, то це просто звичайна «підстава». У це, погодьтеся, важко віриться.
Однак, як запевняє Богдан Мельниченко, управління обов’язково здійснить перевірку виконання приписів і якщо доведеться, перейдуть до наступного етапу. Що за етап, начальник управління розповідати не поспішає, однак наші журналісти обов’язково триматимуть вас в курсі справ.
Далі буде…

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ