БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.5

Перший сніг: як зустріли «зиму» броварські комунальники?

Як і обіцяли синоптики, у середу, 14 листопада, пішов перший сніг. Саме він і перевірив чи насправді комунальники готові до зими, як вони звітували раніше. «Громадський Ревізор» вирішив особисто перевірити наскільки добре справились із розчисткою снігу у Броварах.

Розпочнемо з КП «Бровари-Благоустрій» за якими і закріплено більшої частини нашого міста: всі автошляхи, парки, сквери та міські тротуари.

Варто відзначити, що працівники підприємства на «примхи» погоди зреагували майже миттєво. І з початком снігопаду техніка даного підприємства вийшла на автошляхи міста. За інформацією директора КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицького, 14 листопада було задіяно 15 одиниць транспорту: 9 піскорозкидачів, 1 солерозкидач, а також 5 тракторів, які проводять розчистку та обробку реагентами тротуарів та протиожеледними сумішами автодоріг.

Окрім того, окремий трактор дільниці «Зеленого господарства» працював у парку Перемоги. 

snegnet11

Як зазначив Олександр Галицький: «Усі центральні вулиці ми розчистили і зі своїми обов’язками впоралися». А на скільки вони справились ми і перевірили.

Як театр починається з «вішалки», так і прибирання снігу починаються з центральних магістралей. Станом на ранок, 15 листопада, слова Олександра Галицького повністю відповідають дійсності. Дороги та тротуари на основних вулицях прочистили якісно – аж до асфальту, і окрім цього також оброблені реагентами та протиожеледними сумішами.

smitynet5

smitynet6

smitynet7

В тому, що техніка справді працює, а не відстоюється на підприємстві кожен може пересвідчитись особисто Спеціально для мешканців міста була створена інтерактивна карта Броварів, на якій відображається увесь задіяний транспорт і його місцезнаходження у реальному часі.

snegnet

Але не все так добре на вулицях приватного сектору. Хоча, Олександр Галицький ще вчора запевняв, що їх розчищатиме 5 одиниць техніки чергової зміни, яка працюватиме в ніч. Однак, станом на сьогоднішній ранок досі існують місця «де не ступало колесо трактора». Дороги тут «розбиті» автовласниками, натомість залишки снігу перетворились на брудну «кашу» під ногами

smitynet4

smitynet3

smitynet2

В КП «Бровари-Благоустрій» нам повідомили, що про проблеми знають і протягом дня будуть працювати на цих ділянках.

Щодо автобусних зупинок, то більшість з них також повністю очищена від снігу і броварчани можуть безпечно чекати на міський транспорт не переймаючись, що підсковзнуться і впадуть. Але більшість не означає, що всі. У віддалених районах, наприклад, біля басейну «Купава» чи по вул. Оникієнка лопата комунальників навіть не торкалась павільйонів очікування.

smitynet10

smitynet12

«ЖЕКи» також почали роботу по розчищенню закріплених територій вчасно, вивівши всю наявну техніку, двірників та навіть ІТРівців. Однак, до вечора розчистити усі двори та обробити тротуари реагентами так і не встигли. Окремі міжбудинкові проїзди залишились нерозчищеними навіть станом на ранок, 15 листопада. Одна, вже побіді на цій ділянці дороги, по бульвару Незалежності, 10-Б, 10-В комунальна техніка працювала в активному режимі.

smitynet9

До речі, для підсилення комунального автопарку в цьому році окремі підприємства, зокрема КК «ЖЕК-1» заключили договір з приватною компанією ТОВ «БРИЗ» на прибирання прибудинкових територій, які закріплені за підприємством. Крім того, ТОВ «БРИЗ» надало свою техніку для очищення тротуарів та міжбудинкових проїздів на території КП «ЖЕК-2», оскільки їх власний трактор наразі знаходиться на ремонті.

smitynet

КП «ЖЕК-3» запевнило, що справляється наявною технікою, а КП «ЖЕК-4» та КП «ЖЕК-5» не змогли протестувати на розчистці першого снігу свої новенькі трактор, однак розраховують, що вже до кінця місяця прибиратимуть закріплені території вдвічі швидше.

Всі комунальні підприємства в повній мірі забезпечені протиожеледними сумішами, а також піском та чистою сіллю.

Подібна до ЖЕКів ситуація і в ОСББ. На їх прибудинкових територіях тротуари більш менш в задовільному стані, а деякі вичищені до асфальту та бруківки. Натомість міжбудинкові проїзди не прочищені.

snenet1

Найбільше нарікань на сьогоднішній день по прибудинковим територіям на вул. Грушевського, яка закріплена за приватним ЖЕКом «БЗБК». Там слизько і на тротуарах, і на проїздах.

Підводячи підсумки, можемо сказати, що загалом комунальники впорались на тверду четвірку, однак вже перший невеликий сніг виявив слабкі місця. А далі буде… Сподіваємось, що керівники комунальних підприємств зроблять правильні висновки і протягом зими вулиці Броварів будуть безпечними і для пішоходів, і для водіїв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ